Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kociaraaaaa

Jak zrobić hamak dla kota na kaloryfer?

Polecane posty

Gość kociaraaaaa

Od kilku dni jestem włascicielka pięknego kociaka maine coon , kotek upodobał sobie spanie z nami w łóżku w nogach co nie jeste dla mnie komfortowe gdyz czesto się wierce w nocy a nie chciałabym go wciaz budzić , obok łózka mam kaloryfer wiec wpadłam na pomysl by zrobic mu taki fajny hamaczek, mam ładny koc z mikrofibry ktory bym mogła do tego celu uzyć ale nie mam pomysłu gdzie kupić taki stelaż ? (od razu mowie ze chciałabym go wykonac sama , nie kupić na allegro) to zdjecia hamaczków http://www.google.pl/images?um=1&hl=pl&client=firefox-a&hs=Shp&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&biw=1024&bih=408&tbs=isch%3A1&sa=1&q=hamak+dla+kota+kaloryfer&aq=f&aqi=&aql=&oq=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem zgoda
kot wybiera sam miejsce w ktorym mu dobrze watpie zeby siedzial w tym twoim hamaku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałłe pyttanie
widzialam takie suszarki na wanne lub kaloryfer, moze to wykorzystaj jako stelaz? sorry za brak polskich znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje trzy maine coony
korfituzystają z każdej formy kocich legowisk, najchętniej z wysokiego do sufitu drapaka, legowisk ale musze co jakiś czas zmieniać ich mie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ożesz, czego to ludzie nie wymyślą;) Super pomysł, na miejscu kota byłabym zachwycona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illnikko
Kup gotowy, ale nie ręczę, że kotu się spodoba. Ja od lat, mimo hamaka i kociego koszyka sypiam w pozycjach niemożliwych, bo panna kota się upycha jak lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to super hehe
musze mojemu taki hamak sprawić na zimę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorce pewnie chodzi o to
większość tych hamaków na zdjeciach przypomina mi właśnie 6te suszarki na kaloryfer powleczone kocem. idź autorko do jakiegoś marketu i kup yaką suszarkę ( gdzieś je ostatnio widziałam koszt nie pamiętam dokładnie 20-30 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka86
Nie mam pojęcia, jak zrobić hamak samej, dlatego też zamówiłam go na w sklepie dogplus :) Mój kocur również nie chciał wychodzić z łóżka, ale jak go zaczęłam wyganiać, to hamak mu się spodobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×