Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak zwrócic na siebie jego uwagę

Polecane posty

Gość gość

pomocy. Podoba mi sie facet z pracy. ja jestem przeciętnie wygladającą szczupłą dziewczyną. niestety on nie zagaduje do mnie, jak ja coś mówie odpowiada ogólnikowo. jak szybko zwrócic na siebie jego uwagei lepiej poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to jest ogólnikowo? i o czym gadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zadam mu pytanie odpowiada jednym zdaniem czasem nawet nie patrząc na mnie. a ile razy w ciągu dnia można do kogoś podchodzic z pytaniami. niedługo sie nie będziemy widywac wiec mam mało czasu zeby sie z nim zapoznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbuj dalej, może się przekona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdsjwn
Czemu nie będziecie się widywać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ale wyglada na to ze nie jest zainteresowany. Tego kwiatu jest pół światu, szukaj dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widze zainteresowania ale ja chce miec pewnosc. myślicie że mogę sie z nim jakoś zakolegowac żeby nie wygladało to na podryw? bo na razie prawie nie mamy kontaktu. chce go lepiej poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz go lepiej poznać to zagaduj o byle czym i często a z czasem się zakolegujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goośśćć
Autorko mam podobny problem tylko u mnie wygląda to w ten sposób, że jak jesteśmy sami to tak to wygląda jak u Ciebie. Gdy przychodzi z kimś to od razu uderza w gadkę, zaczepia i zagaduje. Dziwni są faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdy przychodzi z kimś to od razu uderza w gadkę, zaczepia i zagaduje. Dziwni są faceci... " x nie są dziwni, tylko Ty nie chcesz przyjąć do wiadomości, ze takie zachowanie świadczy o tym, że jedyne na czym mu zalezy to popisy przed kolegami, daj sobie z nim spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak on ma na imię autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goośśćć
gość dziś Widzę, że bardzo dobrze znasz mój temat. To jak zrobić aby się od*******ł i przestał się bawić moim kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To jak zrobić aby się od*******ł i przestał się bawić moim kosztem?" x zrób z niego idiotę ciętą ripostą albo przestań zwracać na niego uwagę, obojętnośc to poteżna broń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goośśćć
Chodzi mi po głowie taka myśl, aby go zgasić przy tych jego kolegach. Tylko nie wiem jak bo w sumie nie mówi do mnie nic złego czy sprośnego. Nie jest przy nich nie miły dla mnie wręcz przeciwnie mówi chłopakom żeby nie przeklinali w moim towarzystwie i tak dalej. Wiec tak reasumując to nawet nie mam do czego się przyczepić, żeby coś chamskiego powiedzieć. Chyba będę go ignorować i tyle. Chociaż był moment, że go ignorowałam to też nic nie dało. Dalej zagadywał i zaczepiał jak był ze swoim kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×