Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariolla901

Jaka firma kurierska?

Polecane posty

Gość Mariolla901

Z jakich firm kurierskich warto korzystać tak by było najtaniej? słyszeliście może o brokerach kurierskich? podobno jest taniej niż normalnie, może ktoś pomóc jak to działa i gdzie znajdę jakąś tanią firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to zamierzasz wysłać czy chcesz skądś coś zamówić, czy może prywatnie?? Ogólnie jedynie podpowiem, że na kurierów trzeba bardzo uważać. Znajomymi mi mówili, że nie zabezpieczanie swojej paczki w momencie wysłania, może ulec uszkodzeniu. NAWET jeśli ma specjalne nalepki że "UWAGA nie rzucać" ;) Dlatego warto przed wysłaniem upewnić się czy zrobiliśmy wszystko, aby paczkę nie uszkodzono bo jeśli osoba odbierająca nie sprawdzi jej w momencie odbierania (kurierom zawsze się spieszy, więc na pewno nie zapytają czy chcemy ją pierw sprawdzić ;) ) nie udowodnimy, że uszkodzenie wynikło podczas transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był taki zaufany kurier z Warszawy, chyba Jeziorański, ale z tego co wiem to już chyba nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia32189
Ja bardzo często korzystam z brokera wysylajtanie.pl. Za wysłanie paczki wychodzi dużo mniej niż przez tradycyjnego kuriera, a paczka jest dostarczona ekspresowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrekmazur
Zdecydowanie wysylajtaniej jest najtańsze sam z niego korzystałem już wiele razy i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisx
fakt, u brokera kurierskiego jest taniej dlatego, że przeważnie maja jakieś umowy z firmami kurierskimi gdzie mają w zamówieniu duże ilośc***aczek i stąd takie niskie ceny. Ten broker o którym powyżej pisaliście wydaje się być ok, sprawdziłem cennik na ich stronie to jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolla901
no właśnie na innym forum też mi polecili wysylajtaniej.pl , chodzi mi głównie o takie paczki do max 5kg, widzę, że mają takie po 12zł, więc cena w porządku, czegoś takiego szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leja33
Ja z nimi stale współpracuje :) sprzedaję kosmetyki i biżuterię przez internet to taki serwis jest na wagę złota, gdzie mam wysyłki kurierskie za tak małe pieniądze. Z tych wszystkich brokerów kurierskich wysylajtaniej jest jednym z najpopularniejszych i sprawdzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochelkaaa
Broker daje gwarancję niższej ceny niż bezpośrednio więc połączenie inpostu i sendego.pl to moim zdaniem genialne rozwiązanie, a niezależnie czy masz firmę czy nie chyba. Ja mam, sporo wysyłam i jeszcze nigdy nie było tak, żeby mi jakaś zawrotna kwota wyszła nawet jak się zdarzało kilkanaście dłużycowych wysłać. Dla osoby prywatnej tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać na rynku jest wiele firm godnych zainteresowania. Ja uważam, że warto korzystać z oferty brokerów ponieważ mają dużo bardziej korzystne warunku jeśli chodzi o cenę. Sprawdź sobie ofertę https://www.ebox24.pl/paczka-za-pobraniem-kurierem. To godna polecenia firma, wystarczy przeczytać ponad 1000 opinii na portalu Opineo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz warto rozglądać się za firmami, które nie są aż tak znane jak firmy kurierskie typu dhl czy tym podobne... Ja stawiam na firmy, które nie są aż tak popularne a co się okazuję mają konkurencyjne ceny i większe poszanowanie dla przesyłek. Teraz korzystam z usług firmy https://tuwysylam.pl/ i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×