Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
roztrzepana Hamtaro

Jaka lokówka będzie dobra na początek?

Polecane posty

Patrząc w lustro na swoje ni to proste, ni kręcone włosy (powiedzmy, że wszystkiego po trochę) doszłam do wniosku, że trzeba coś z tym fantem zrobić. Pomyślałam sobie też, że skoro prostowanie, czy suszenie włosów jest u mnie pośrednie dobre (ponieważ moje włosy są bardzo podatne na wilgoć, więc jeśli wyjdę w takich prostych włosach na dwór w deszcz, czy coś w tym stylu od razu następuje skręt, a ja się źle czuję, bo i wyglądam wsiowo), więc wykombinowałam sobie, że w takim razie pomogę swoim włosom osiągnąć ładne podkręcenie. Mam zamiar kupić więc lokówkę. Tylko teraz moje pytanie do Was. Czy taka będzie dla mnie wystarczająco dobra na początek? :) http://allegro.pl/clatronic-lokowka-chromowana-2-kolory-gw-3-lata-i1371611850.html czy może jednak ta: http://allegro.pl/clatronic-lokosuszarka-suszarka-lokowka-550w-gwar-i1371611849.html Dopowiem jeszcze, że mam włosy, które raczej ulegają skrętom, denerwują mnie jednak te, które pozostają ciągle proste! :( Aaa, jestem jeszcze troszkę niekumata w sprawach lokówek, więc pomyślałam sobie, że ktoś może już używał powyższych i jest w stanie coś na ich temat powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345678909876543
to ja ci pomoge: 1. przede wszystkim szukaj lokowki a nie loko-suszarki! 2. lokowka nie metalowa a ceramiczna/teflonowa-nie niszczy tak wlosow, wlosy ladnie sie po niej slizgaja-nie ma porownania pomiedzy taak a metalowa 3.grubosc-i tu juz zalezy od tego jakiej dlugosci masz wlosy i jaki skret chcesz uzyskac. te najciensze czyli takie jak kiedys byly to ok 19mm-odradzam, jest po nich wiesniacki baran. jelsi masz wlosy sredniej dlugosci i dluzsze to tak minimum 25mm do 38mm. ja mam 38mm i bardzo sobie ja chwale:) mam taka: http://remington24.pl/sklep/lokowki-suszarko-lokowki/gruba-lokowka-do-wlosow-pro-soft-38mm-remington-ci151.html dobrej jakosci i niedroga. kupuj jakis znanych firm typu reamington, babyliss bo raz kupilam na targu za 25zl i tak slabo grzala ze nie chciala nic krecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrej jakości są lokówki firmy Savion. Mają regulowaną główkę, także można sobie robić loki różnej wielkości. A do tego nie są drogie, można ją kupić już za 30 zł, a na pewno długi Ci ona posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że lokowka a nie loko-suszarka w Twoim pzypadku! I poprzedniczka ma racje - zdecydowanie ceramiczna/teflonowa - metalowe już dawno warto rzucić w kąt. Co do grubości to zależy od Twoich włosów i efektu na jakim Ci zależy. Tu ma przykład dobrej i niedrogiej lokówki ceramicznej http://www.kalamis.pl/product-pol-212-Lokowka-ceramiczna-Wahl-25mm.html w sklepie internetowym Kalamis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatasko85
ja niedawno kupilam sobie lokówkę remington CI9522 i jestem bardziej niż zadowolona. lokowka szybko sie grzeje, ma wyswietlacz na ktorym ustawiam dokladna temperature, jak zapomne wylaczyc to sama sie wylacza po 60 minutach no i co dla mnei istotne - koncowki sie nei grzeja. poza tym ma obrotowy kabel wiec moge sobie manewrowac jak mi sie podoba. w sumie do zakupu sklonila mnie niska cena i 5 lat gwarancji. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes_21
Tak jak ludzie pisali wyżej - wybierz remingtona. Ja osobiście używam modelu CI9522 z tej perłowej serii, bardzo sobie chwalę. Lokówka kosztowała nieco ponad 100zł, ale dostałam sprzęt bardzo dobrej klasy i 5lat gwarancji, także cudnie :) jeśli chodzi o samo używanie to tak: długi obrotowy kabel, więc nie przeszkadza; ustawienia temperatur na ekranie i szybkie, równomierne nagrzewanie, co pozwala na pracę po upływie kilkudziesięciu sekund. Nie wiem jak to możliwe, że rozgrzewa się to tak szybko, no ale działa :D także jeśli się dalej rozglądasz, to bierz Remingtona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe przebicie :D Jeśli używałam tylko lokówki z jednym wałkiem raczej okazyjnie to myślicie, że poradzę sobie z dwoma? Hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrie700
czemuj mialabys sobie nie poradzic? kwestia wprawy i juz :D ja zaluje troche bo sie nie zalapalam na ta promocje ;/ mam co prawwda innego remingtona ale z jednym walkiem, a chcialabym teraz lekkiej bo lekkiej,ale jednak odmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie przebicie, że na Allegro jest obecnie za 65 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_inna
chyba sobie nei zdajesz sprawy jak szybko przeklikałam z tej strony na allegro zeby sie zalapac na te 65 zl, swietna okazja od Satysfakcja-pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nigdy nie krecilam to sobie poradze z tym podwojnym remingtonem? bo bardzo mi sie spodobala i jest tania, a nie wiem juz sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecinka
dużo czasu nie masz na decyzje, bo ta aukcja za 65 konczy sie jutro rano ;p wg mnie poradzisz sobie, ja tez bylam "lewa" w kreceniu wlosow a jakos daje rade z dwoma walkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśkaaaa
Na początek proponowałabym lokówkę stozkową Philipsa. Stożkowy wałek (13–25 mm), Jedwabiście gładka powłoka ceramiczna, Temperatura od 130 do 200°C. Myślę, ze powinnaś być zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka

jak ktoś poszukuje to polecam od marki Teesa, mam ją od miesiąca i jestem zachwycona 🙂 kosztowała jakoś ok.250zl, wygląda kosmicznie i ostatnio widziałam na insta Teesy że było rozdanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancja44

to nawet nie wiedziala że taka marka istnieje, od lat jestem wierna urządzenio babyliss, jak do tej pory żaden sprzęt mnie nie rozczarował.  Bardzo jestem zadowolona z tej złotej z linii creative, można nią uzyskać piękne, naturalnie wyglądające i trwałe loki, warto było kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałam, ze babyliss ma automatyczną z funkcją pary. To musi być sztos, kiedyś prostowałam sobie włosy prostownicą z pary i były bardzo fajne w dotyku, bardziej nawilżone na pewno, para w lokówce pewnie działa tak samo. Może sobie kupię na święta 😄 tez sobie trzeba sprawiać prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×