Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaką Paste do zebów polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrej pasty wzmacniającej zęby, dziąsła, przeciw próchnicy.. ogólnie jak najlepszej. Jaką możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ulubiona to sensodyne. Na prawde dzialajezeli chodzi o odbudowę szkliwa. Mam odprysk szkliwa na jedynce, zawsze to było bardzo wrazliwe miejsce. Po dluzszym stosowaniu ubytek nadal jest ale całkowicie zniknęła wrazliwosc. Teraz kupiłam wersję wybielającą i czekam na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie taka u mnie była wcześniej, Sensodyne podwójna ochrona, ale może istnieje coś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeklejam wątek który już otwarłam na forum pt. "Pasty bez chemii, bez fluoru" Ja używam past absolutnie bez fluoru. Moja lista past - bez fluoru, bez chemii-jestem weganką- pasty są odpowienie dla wegan :)Sarakan (naturalna ziołowa), Miswak firmy Dabur (naturalna, bez chemii, z wyciagiem z drezewa arakowego) Vicco-bez cukru- świetna.Może jeszcze być pasta z neem (Dabur).Od fluoru trzymam sie z daleka. W przypadku Miswak i pasty z neem- firma Dabur nie testuje na zwierzętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sensodyne na wrazliwe zeby i cos na e nie pamiętam nazwy. Wybielajaca. Obie b. Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmex przeciw próchnicy do tego mineralizuje zęby ( pomarańczowo biała tubka) ja ją w biedronce kupuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soda i woda utleniona, wymieszac i szorowac zeby. najzdrowiej i najtaniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubię pastę z ziaji, ewentualnie ziołowa prokudent z rossmana. jak reagują zęby to elmex żel, ten w małej tubce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię Ajonę, dobrze odswieża paszczę i nie zawiera fluoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też prokudent, dobre składy, dobra cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×