Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakbyście odebrali takie słowa??

Polecane posty

Gość gość

Jakby kochanek wam powiedział takie coś ,że " nie może rzucic żony i nie bedzie mnie oszukiwał, że kiedyś byłby odważniejszy ,ale teraz (chorował na raka) by się bał bo żona i rodzina go wspierali w trakcie choroby i mówi mi to pomimo ,że boi się ,że kiedyś z nim zerwę i powiem żeby nie wracał"? Dobra, wiem ,że robię źle ,że sie zadaje z żonatym ,ale serce nie sługa ,a ja sie zakochałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakbyś odebrała takie słowa "dzisiaj jest ładna pogoda"? Albo takie "ten samochód jest koloru czerwonego", albo "ten pies ma brudne łapy". Ciesz się, że ci nie powiedział, że żona jest inteligentniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie ma za takiego rozsądnego czy bojaźliwego, to dlaczego zaczął z Tobą romans? Mało mu widać raka było i rodziny :( Szkoda, że się zakochałaś akurat w takim gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i szkoda :( ale się zakochałam... na poczatku był moim znajomym, potem zaczęliśmy sie spotykac i się zadurzyłam w nim ,a potem mi pwiedział ,że ma żonę, za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to nie zadurzenie czy zauroczenia a miłość, to masz szczęście i jesteś wartościowa, bo przecież nie każdy może czy umie kochać. Lepiej się cieszyć z miłości niż dołować. Może to nie pierwsza lub nie dozgonna. Bez pokarmu i tak musi umrzeć. Mało kiedy miłośc bywa spełniona czy obustronna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sie zakochalas, dobrze wiesz ze ma swoją rodzinę wiec nie możesz mieć pretensji do nikogo jak tylko do samej siebie. Facet doskonale zdaje sobie sprawę, że ma Ciebie tylko do seksu, nie traktuje Ciebie poważnie i ze tylko w rodzinie ma duchowe wsparcie. W Tobie ma tylko obiekt do rozładowania napiecia seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej go, chyba ze chcesz skończyć z reka w nocniku. Nie ludz się, ze on zostawi rodzine po usłyszeniu Twojego wyznania miłości. On nie ma zamiaru rezygnować z bzykania Ciebie, powiedział Ci to wprost. Nie zostawi rodziny, on wykorzystuje Twoja naiwnosc i to Twoje zadurzenie w nim. Jezeli chcesz skończyć ze skrzywieniem życiowym to brnij w to dalej, ale nie rob sobie nadziei na zbyt wiele. Jesli lubisz być zabawka i kołem zapasowym u faceta to jak najbardziej, jeśli zas chcesz przeżyć PRAWDZIWA miłość to olej tego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze powiedzial coś takiego żebym sobie znalazła fajnego chłopaka bo samemu ciężk w zyciu... przykro mi t troche było od niego slyszeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×