Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacek_ zwykły

Jaki prezent dla kolegi który obchodzi 30 lat?

Polecane posty

Gość Jacek_ zwykły

Idę na urodziny do kolegi. Obchodzi 30 lat. Jaki mógłbym mu kupic prezent na te urodziny. Nie chciałbym żeby wyszło na to że ja nie mam gustu lub coś takiego. Możecie mi podpowiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona 123
myśle ze coś z trunków. np dobre whisky ,albo koniak porzadny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic girl
to 30latkowie w ogle obchodzą urodziny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic girl
a ile maksymalnie masz zamiar przeznaczyc na prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek_ zwykły
Tak obchodzą urodziny. Problem jest taki że ten mój kolega nie pije alkoholu. Kiedyś pił i to sporo ale przestał.Już rok prawie nie pije. Myślałem o koszulce takiej jakieś.Ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona 123
o rany no to faktycznie.ale znasz rozmiar??? kupisz i bedzie za mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek_ zwykły
No nie wiem ile. Po prostu jak będzie ok to kupię i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Problem jest taki że ten mój kolega nie pije alkoholu." Faktycznie, jest to problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona 123
albo moze cos do komputera czego np.jeszcze nie ma.bezprzewodową myszke albo szafke na płyty,albo kamerke internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchaną lalke
spodoba mu sie napewno i przyda mu się na samotne wieczory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki wyczesany scyzoryk victorinox wszystkomający. mojemu takie cos dałam i chociaz byl na poczatku zawiedziony, ze po co mu, to teraz blogoslawi dzien, w ktorym go otzrymal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrą książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona 123
albo złozcie sie wspolnie ze znajomymi i kupicie cos porzadniejszego i napewno cos wymyslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek_ zwykły
heheh. Te tak dziwnie napisałem że to że nie pije alkoholu to problem . Sorki tak jakoś mi się napisało. No dzieki za porady coś z tego wybiorę chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekno-des w krazdionym BMW
pfff skoro kolega nie trunkowy to "łiski" odpada,nie wiem moze koszule wólczanki albo spinki do krawata , albo dobra wode tolaetowa, albo maszynke do golenia, albo płyte na dvd ( np jakiś fajny koncert albo box jak lubi muzyke) mozliwosci jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
dziwke mu zamów, albo nawet dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego co lubi. Jeżeli jest fanem muzyki, może jakieś koncertowe DVD. Chyba, że lubi filmy to fajnie by było mu kupić kolekcję filmów (Ojciec Chrzestny, Woody Allen). Myślę, że z tego ucieszy się każdy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e2qgh
kup mu maszynkę do wytrysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robka
Ja wierzę że coś klasycznego zawsze jest na miejscu, oczywiście jeżeli nie mamy jakiegoś głównego pomysłu na prezent, jeżeli nie znamy do końca itd Co mogę poradzić.. ciekawą propozycją są nieśmiertelniki takie klasyczne lub w wersji mini na stronie www.niesmiertelniki24.pl jest ogromny wybór, drugą propozycją są kosmetyki, zestawy prezentowe które są w guście osoby obdarowanej też będą trafionym podarunkiem, generalnie ja zawsze opieram się na tych dwóch opcjach i zawsze się sprawdzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KomaK
Zdecydowanie pomysł ze spinkami jest dobry, ja dla swojego Taty kupowałam z grawerem jego imienia. To elegancki prezent, zawsze się przyda, a z tego co widać takiego elementu biżuteryjnego mężczyźni w rzadkośc****siadają. Jest mnóstwo stron ze spinkami ale nie wiem czy wiele z nich oferuje usługę graweru, ja zamawiałam na www.eprezenty.pl i bardzo się spodobały zarówno ,mnie jak i tacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy czym się interesuje ;) moj kumpel np lubi gotowac wiec zazwyczja kupuje mu jakas ksiazke kulinarna albo naczynie philipiak ostatnio to była patelnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Striptizerkę, najlepiej taką którą będzie mógł skonsumować... zapamięta do końca życia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli coś w cenie koszulki czy flaszki to koniobijkę ręczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...na korbkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakupoweSzalenstwo
Witaj! Wysyłam propozycje na 30. urodziny - prezenty, które są jednocześnie oryginalne i śmieszne, a zarazem pożyteczne. Życzę miłego oglądania :) http://zakupoweszalenstwo.pl/pl/c/30-tka/218 Możesz także obejrzeć kategorię "Dla Przyjaciela"!:):) Wysyłka tego samego dnia lub odbiór osobisty tego samego dnia w Warszawie w naszym sklepie w Hali Kopińskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×