Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elein 000

jakie miałyście objawy niedoboru żelaza

Polecane posty

Gość elein 000

jakie miałyście objawy niedoboru żelaza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elein 000
dzięki za odpowiedź :) a jak brałaś żelazo z posiłkiem ,czy na czczo, na czczo,podobno lepiej sie wchłania.Lekarz mi nie powiedział jak brać miałaś tylko kołatanie serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolatanie serca, slabosc, mroczki przed oczami, mdlosci, meczliwosc, bladosc twarzy (moge byc cala opalona a na buzi biala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam senna..moglam caly czas spac..raz bylo ze kaszel mialam..mam często niedobór żelaza i tylko badanie krwi.Samemu nie wolno brac żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi sie nie chciało , ledwo nogami włóczyła , myślałam ze mam depresję.Wlosy leciały jak siano, miała lam zatwardzenie(tak!)..ale hemoglobine tez miałam dużo poniżej normy Zelazjo je sie na czczo(kwas żoładkowy)i najllepij razem z witaminą C i kwasem foliowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elein 000
dzięki bardzo 🌼 za odpowiedzi,czekam dalej a nietypowe objawy,może ktoś takie miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam do lekarza bo strasznie wypadaly mi wlosy i bylam wiecznie zmęczona i śpiąca. okazało sie że mam ostra anemie i skrajną rozpadalnosc płytek krwi. lekarz sie dziwil że jeszcze chodze. żelazo biore na noc, rano nie moge bo nie mozna go łączyc z lekami na tarczyce, ale generalnie powinno sie brac na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×