Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Herbaciarnia

Jakie suknie wybrałyście na ślub cywilny?

Polecane posty

Gość Herbaciarnia

Albo wybrałybyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie wiem, nie wiem
Zaraz poszukam, bo miałam upatrzona ;) i wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie wiem, nie wiem
Gość Herbaciarnia
Tak właśnie myślałam, że najlepsza krótka, ale ja ze względu na wzrost nie mogę założyć obcasów, więc nie wyglądałaby w takiej dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie wiem, nie wiem
Ja prawdopodobnie jak będę brać ślub to w pt wezme cywilny a w sob kościelny... I chcę krótką na cywilny, bo w ślubnej nie pójdę do cywilnego bo wg mnie to dziwne :D Nawet delikatnych koreczków nie możesz założyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbaciarnia
Mogę tak ze 3 cm, ale to się wygląda jak kaczka wtedy :/ A Ty dlaczego nie zdecydowałaś się na konkordatowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie wiem, nie wiem
No nie wiem... takie na razie mamy plany, ale może... może się zdecydujemy :) Ale jak tak z narzeczonym rozmawiałam to on by chciał osobno, ale nawet nie zapytalam dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam długą białą, prostą, z baskinką, z dekoltem "kwadratowym", lekko retro + delikatne drapania ala bufki na rękawkach + duży biały kapelusz. Mi się bardzo podobało ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Jeśli chodzi o porady związane z wyborem sukni to ja akurat zdałam się na blog ślubny ze strony - https://slubi.pl/blog . Ciężko było się zdecydować na coś, bo faktycznie jest z czego wybierać. Nawet mi chodziła po głowie czerwona suknia przez moment, na szczęście mi przeszło ;-) Postawiłam na suknię dość odważną z odkrytymi plecami i do tego dość krótką. Mnie się podobała, mężowi też...może dziadkom trochę mniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poldek 33
Przygotowania do ślubu były dla nas bardzo stresujące. Najbardziej stresowała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Postanowiliśmy część obowiązków przekażemy osobom bardziej doświadczonym , i to była bardzo dobra decyzja. Wszystko wyglądało pięknie, dekoracje jak z bajki Wszystkim narzeczonym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×