Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiara22

Jakie tipsy są najlepsze ?

Polecane posty

Witam, chciałabym zrobic sobie tipsy ale niestety jestem zielona w tym temacie :( Chciałabym się dowiedziec jakie tipsy są najtrawlsze, najbardziej wytrzymałe i wyglądają naturalnie ??? Czy podczas robienia tipsów mogę sama sobie wybrac kształt paznokcia (bardziej chciałabym aby miały kształt owalny ... oby nie łopaty!!! ) Będę wdzięczna za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci ze...
tipsy sa super ale przemysl - trzeba sie zdecydowac na kilka miesiecy....a potem jak sciagniesz masz porazke- paznokcie sa slabe, lamliwe i okropnie wygladaja.... ksztalt i kolor sama sobie dobierzesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twórcza
ja mam tipsy żelowe, trzymają się super choć mam je dopiero 2 tygodnie, sama wybierasz ksztalt paznokcia, długość a jeżeli ściągniesz tipsy to paznokcie są masakryczne to fakt ale jak odrastają to już normalne zdrowe, pamiętać trzeba aby wtedy masować oliwkami macierz paznokci ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -O-N-A-
NIE ISTNIEJE COS TAKIEGO jak "NAJLEPSZE TIPSY" . Najlepszym sposobem jest wyhodowac wlasne zdrowe pazurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber_bzz
Ja mam założone tipsy alrylowe. Zakładam i wypełniam je sama już od dobrego pół roku. Polecam je wszytskim! Zawsze masz zadbane i ładne paznokcie. Najwiekszym plusem jest to, że wcale nie odpryskuje od nich lakier więc nie trzeba ciągle malować. Podobno akryl jest bardziej wytrzymały niż żel. Ale za to żel jest błyszczący a akryl matowy. Ja generalnie nie wyobrażam sobie nie mieć moich tipsików. Odnoszę wrażenie że największymi przeciwniczkami tipsów są kobiety, które nigdy nie miały do czynienia z tipsami. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer22
hej dziewczyny.Ja przez pol roku robilam sobie tipsy i bylam bardzo zadowolona.W moim przypadku byly to tipsy zelowe.Trzymaly sie dosc dlugo ale wszystko zalezy tez od tego jaki klrj, zel, jakie tipsy a najwazniejsze jaka mamy plytke paznokcia.U mnie trzymaly sie do wypelnienia czyli okolo 3 tygodznie moze troche wiecej a u mojej kumpeli np.tylko tydzien a robila nam ta sama dziewczyna.Niestety musialam zdjac i na poczatku bardzo mi sie paznokcie lamaly i brzydka mialam plytke ale teraz juz wszystko jest ok.Jeszcze troche i zakladam znowu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsyangell -zabrze
Dla każdego coś innego.U niektórych osób płytka nie przyjmuje żelu,a w innych przypadkach nie wolno używać akrylu. Powinnaś dobrać je indywidualnie.Długość i kształt nie mają nic do rzeczy- wszystko da się zrobić.Co do Twoich pytań to: -trwałość : żel - akryl się moze kruszyć, jeśli nie będziesz go nawilżała oliwkami i zwykle są matowe, chyba,że użyto metody łączonej -wytrzymałość : akryl-twarde , żel-elastyczne -naturalność : zdecydowanie żel (na akrylu w 99% przypadków widać "schodki" (np. u Dody widać zasze schody!) -niszczenie płytki: najbardziej niszczy zły stylista! a poza tym akryl... wytwarza podczas pracy szkodliwe substancje (i np. kobiety w ciąży nie mogą ich nośić) Coś Wam teraz powiem od siebie: robię tipsy dwa lata - zarówno sobie jak i klientkom i nie zdarzyło się,żeby po zdjęciu miały zmasakrowaną płytkę, chyba, że same "zszarpały" tipsy zamiast je spiłować.Płytkę powinno się tylko delikatnie zmatowić a nie spiłować!I powinno się to robić drobnoziarnistym pilniczkiem! ONA : nie bądź taka do przodu - nie każdy potrafi "wychodować" swoje paznokcie- ja mam naturalne kruche, łamliwe i rozdwajające się z powodu pewnej choroby.A jestem estetką i nie wyobrażam sobie podawania takiej ręki. Niemniej jednak jak widzę te wszystie puste paniusie z pomalowanymi (lakier już oczywiście dawno obgryziony lub odpryśniety), obgryzionymi,resztkami paznokci i "milionem" pierścionków na takich rękach, to mi się - za przeproszeniem- rzygać chce! I te powinny sobie wychodować swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsyangell -zabrze
Przepaszam za literówki i błędy- ale to już ta godzina ;) Ktoś chce poczytać więcej o tipsiorkach to zapraszam: http://www.tipsyangell.piczo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na tak, jeśli chodzi o tipsy. Jak babeczka ma swoje paznokcie brzydkie, słabe itp, to tipsy są dla niej jedyną alternatywą. Ja noszę tipsy akrylowe ponad cztery lata, a jeśli ściągam, to tylko na parę godzin, po czym zakładam nowe. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym mieć znowu swoje własne, wiecznie słabe i rozdwajające się pazurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia21
hmmm chyba moda na tipsy juz sie skonczyla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsyangell
Pysiatko 😘 gratuluję zamiowania, choć sama robię tylko żele. Co do mody: matko kochana! robicie to z powodu mody? Macie we łbach siano jeśli tak robicie! Jak będzie moda krowie łajno na głowie to co? Dacie sobie na..rać na łeb? Chroń panie wszystkich normalnych ludzi od ofiar mody!Puste lale i nic więcej- co zobaczą w gazecie, to na siebie wkładają i myślą,że są piękne!Ratunku!!! To i tak jeszcze nic: ostatnio przeczytałam,że "tatuaże są już niemodne" i prawie zawału dostałam! Nie rozumię jak można robic coś , co zostaje na całe życie ( !!!!) tylko dlatego, że ktoś powiedział, że są modne. No cóż : pozdrowienia dla wszystkich normalnych i rozsądnych 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber_bzz
Od kiedy to zadbane paznokcie są niemodne?! Może pobgryzane, matowem, rozdwojone "pyry" są ładniejsze. Jeżeli zaniedbywanie paznokici jest miarą rozsądku to może trzeba przestać sie myć?! To dopiero jest atrakcyjne co? Dajcie sobie spokój z ta zawiścią i zazdrością i dajcie ludzia decydowac o tym jak maja wygląać ich dłonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli wychodzi na to
jak chcesz żeby wyglądaly naturalnie to nie zakładaj na tipsie tylki na szablonie-formie. Ja przeszlam przez kilka metod i uważam że akryl jest jednak najtrwalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mnie szlag trafia jak czytam takie brednie po pierwsze jesli pojdziecie do osoby ktora sie zna na rzeczy to nie wyjdziecie od niej po tipsach ze zmasakrowanymi paznokciami poniewaz kazda normalna osoba ktora robi tipsy a zna sie na tym nie doprowadzi waszych paznokci do ruiny chyba ze wy jej pomozecie ! profesjonalistka nie spiluje wam plytki poza tym zdejmowanie tipsow to nie samo zdjecie trzeba tez zrobic z nimi cos zebyscie byly zadowolone wiadomo ze bedzie dziwne uczucie przejscie z dlugich paznokci do krotkich ale nie moga one bolec lub byc cienkie jak platki ! dlatego nie powinno sie samemu nic robic przy paznokciach mialam taka jedna klientke co sobie sama zaokraglila bo jej sie ksztalt znudzil i tak wypilowala ze po bokach sobie totolanie pojechala i byly do zdjecia ogolnie rzecz biorac kosmetyczki czy tipsiary nie wiem jak to inaczej nazwac sa narazaone na krytyke i juz pisze o co mi chodzi niektore dziewczyny lubia paznokcie ktore swieca sie na kilometr maja 30 cyrkoni hologramow i wszystko naraz na dodatek dlugie szpony mnie osobiscie sie takie nie podobaja ale jak jedna widzi je to powie fuj tipsy sa oblesny i total kicz ale nie wie ze tipsy mozna zrobic delikatne i nie kazde musza byc dlugie ja nosze tipsy sredniej dlugosci i kazdy mysli ze mam swoje bo mam tak zrobione tak samo jak z kosmetyczka nie raz mialam sytuacje przychodzi babka blondynka i chce czarna henne na brwi no i co trzeba zrobic jej taka bo jej sie taka podoba ale druga jak ja zobaczy to oczywiscie do mnie nie przyjdzie juz bo jak to ona wyglada dlatego laski nie komentujcie tak wszyskie i nie wkladajcie do jednego worka bo kazdy lubi co innego jezeli nie lubicie paznokci to wasza sprawa a moda nie jest dbanie o paznokcie jak rowniez tatuaze sama mam i teraz bede robic kolejny bo mnie sie podobaja a wy robcie co chcecie ktos tu pisal ze akryl jest matowy - nie jesli na niego nalozymy zel nablyszczajacy wtedy akryl wyglada rownie ladnie ale wybor kazdy musi dokonac sam ja robie zelowe bo nie moge wysiedziec przy zapachu akryli tak wiec autorko sama musisz podjac decyzje i idz do sprawdzonego salonu zeby ci krzywdy nie zrobili jak np niekotrzy pisza o zniszczonej plytce po zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli wychodzi na to
akryl można wypolerować i błyszczy się jak żel-nawet bez lakierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname23
ja wszystko kupuję w hurtowni kosmetycznej przez neta a dokładniej tutaj http://isabellenails.pl/ ;) po co mam chodzić do kosmetyczki i płacić nie wiadomo ile jak umiem to sama zrobić i płacę grosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiusiakrk
powiem wam szczerze, że sama czasem kupuję kosmetyki na http://isabellenails.pl/ i są świetne ;) szczególnie akcesoria do tipsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzianna
Nie miałam tipsów od lat - od dawna tylko lakiery hybrodowe, po prostu przy nich nie mam żadnych problemów, paznokcie wyglądają ładnie, zdrowo, estetycznie i niczego nie poprawiam. Z reguły nie robię niczego z paznokciami przez 2 miesiące - taki efekt daje new nails...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaaa90
Dziewczyny, sprzedam nową lampę do tipsów. Lampa jest nowa, włączana jedynie dla sprawdzenia działania. Kupiłam ją, ponieważ miałam zamiar zająć się wykonywaniem tipsów. Opis: Lampa UV 36W. Przez zastosowanie najnowszych technologi wykonania wnętrza ekranu (efekt lustra) moc 4 żarówek daje całkowitą pewność, że żel będzie równo i szybko utwardzony. Timer 120/180 sekund - lampa wyłączy się automatycznie po zakończeniu czasu pracy. Wysuwana dolna podstawka lampy. - 4 żarówki 9w - kolor biały połysk - wyłącznik czasowy 120/180 /czas stały - napięcie 220/240v Wymiary - 240 mm x 220 mm x 100 mm - waga 1kg - certyfikat CE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam, może coś ciekawego weszło do mody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno robiłam sobie piękne tipsy akrylowe w http://maniq.pl/. Strasznie mi się podobają, myślę że następnym razem również zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej zapuść swoje przesz tonie higieniczne jak pomyśle jak te ze szponami podcierają d**e fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz zapuścić piękne i naturalne paznokcie najlepiej pomyśleć o manicure hybrydowym. Nie niszczą paznokci i pozwalają na zdrowy wzrost naturalnych poprzez ich wzmocnienie. https://portal.abczdrowie.pl/hybrydowy-manicure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×