Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakość produktów z Biedronki jest bardzo niska, nie wiem jak możecie to jeść...

Polecane posty

Gość gość

Przez ostatni miesiąc mieszkałam w hotelu (tj przerobione piętra na prywatne apartamenty, wiec mialam aneks kuchenny itp), większość sklepów daleko, obce miasto więc z lenistwa korzystałam z biedronki na parterze budynku... i zastanawiam się czy ja jestem taką wybredną ''paniusią'', a moze wy nie macie smaku, albo żrecie jak świnie co popadnie ? :) sorry za słownictwo, ale nie wiem jak można kupować w biedronce i twierdzić że to są te same produkty co produkty duzych koncernów (nie mowiąc juz o zdrowej zywnosci czy produktach domowych)... - pieczywo z biedronki ohydne, nie nadaje się to w ogole do jedzenia - woda tzw mineralna która smakuje jak woda z kranu - herbata tzw zielona, gorzka, cierpka, te smakowe zielone to gwarantowana zgaga - nabiał np biedronkowy twaróg, rozpaćkana kupa, widać że to odpady, towar II klasy - ogromną popularnoscią cieszą się dania gotowe i wędliny :O spróbowałam np podróbki nuggetsów, mięso ok ale panierka jak z dworcowego baru, śmierdząca przemysłowa, pizze podobno takie smaczne, zwykły placek z rozpaćkanym serem - mogłabym tak pisac****isac, w biedronce jedynie w miare dobre i tanie są chipsy i owoce Czy tylko ja mam taką opinie ? bo jak mówie o tym komuś to wszyscy są zachwyceni stonką, bo rzekomo tak tanio (a to nieprawda bo wystarczy sprawdzić gramature, napompowane opakowania) albo ta rzekomo identyczna jakość produktów biedronkowych w porownaniu do znanych marek (niektóre produkty faktycznie są identyczne tylko producent wstydzi się podać nazwę i uzywa skrótu zamiast pelnej nazwy, ale większość to syf i wypełniacze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo niska jak w Kaufland, Lidl, tesco i innych zagranicznych sieciach handlowych. Zagranicze sklepy na naszą cześć europy sprzedają produkty drugiej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cierpisz na nadmiar wolnego czasu i brak amanta, więc cóż ci pozostało? Zaglądać ludziom w talerz i martwić się o losy cudzych żołądków? Wyrazy współczucia, zajmij się czymś pożytecznym bidulko, a będziesz miała ciekawsze życie ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są produkty trzeciej kategorii, idealne dla polskiej trzody :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całym szacunkiem, ale produkty firmowane przez Lidla, są przynajmniej o klasę lepszej jakości od tych biedronkowych. Osobiście nie lubię Biedronki, ale czasem korzystam w niej z promocji produktów znanych firm (np. kiełbasa z piersi kurczaka MORLINY). Nie potwierdzam Twoich zarzutów w temacie herbat. Ostatnio kupiłem kilka rodzajów i nadają się do użytku. Jeżeli chodzi o "pompowanie opakowań" to zaskoczyły mnie MALTANKI, które w biedrze są o 25% większe, niż w innych sklepach (są też na nie promocje). Każdy kupuje tam, gdzie lubi. Ja osobiście polecam jedzenie z Lidla i art. przemysłowe z Tesco. Ps. O ile dobrze pamiętam, to w biedrze nie ma wody mineralnej, ale jest woda stołowa, czyli pisząc prościej: kranówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są o niebo lepsze, to jest to samo goovno co biedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G_wno to ty masz zamiast mózgu. Najpierw spróbuj, a dopiero potem oceniaj, mentalna sieroto. Dla Lidla wędliny robi np. Tarczyński i ich skład nie różni się wyraźnie od jego wyrobów firmowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresz gotowce to nie dziwota ze potem tak p********z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lecz się kvrwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem specjalista od zywnosci w Polsce, ale sie wypowiem tak jak Ty wypowiedzialas tutaj swoja opinie. Produkty dostepne w biedronce sa czesto sprzedawane pod innymi nazwami (np cola biedronkowa, ktora jest z hoop coli czy produkty bakomy) i bynajmniej nie dlatego, ze "producent sie wstydzi" tylko ze wzgledu oszczednosci (rezygnacja z reklamy). Produkty w sieciowkach zawsze beda tansze, niz w lokalnych sklepikach osiedlowych ze wzgledu na podatki, czynsze itp. Tak jak i w innych sklepach tak i w biedronce mozna znalezc produkty niskiej jakosci. Wspomnialas o nuggetsach...nie znam zadnego pakowanego, gotowego zarcia tego typu, ktore byloby pozbawione chemii i zdrowe. W jakimkolwiek innym sklepie nawet osiedlowym dostaniesz taki sam chlam. Czego oczekujesz kupujac mieso odzielone mechaniczne, zmielone chrzastki przerobione na packe, smazone w najtanszym tluszczu ? Tani proodukt, oczekiwalas kawioru ? Czytajac Twoj post mam wrazenie, ze masz problem z mysleniem. Chcesz zjesc zdrowsze nuggetsy to kup piers z kurczaka i sama je dopraw. Uwzielas sie na biedronke, ale taki sam chlam jest wszedzie, dlatego sadze, ze twoja opinia jest mocno niesprawiedliwa i przesadzona. Za lepsza jakosc jest wyzsza cena, ale nie kazdy u nas jest w stanie ja zaplacic. O wiele gorszej jakosci jedzenie jest np w Kanadzie trzeci kraj na swiiecie przodujacy w gmo, do wszystkiego dodaja cukier. Znalezc cos naturalnego jest bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do jakosc***izzy sie zgodze, ale w biedronce mozna znalezc tez lepsza np. Guseppe. Jest naprawde bardzo dobra jak na produkt tego typu, wiadomo, ze nie produkowana przez biedroonke, ale sa tez leepsze rzeczy jakosciowo. Produkty gotowe nigdy nie beda mialy wysokiej jakosci...niewazne czy w lidlu, czy w biedronce, czy kauflandzie. Ja lubie biedroonke za tanie warzywa i owoce, mozna w niej czasem znalezc dobra i dosyc tania oliwe, sery i jogurty sa ok...cola z biedroonki jest dobra i duuuuzo tansza od oryginalu, ale daje rade. Gorzej z sokami moim zdaniem.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresz gotowce to nie dziwota ze potem tak p********z. X Popieram ta wypowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do biedry jeżdżę po 10 produktów które tylko tam kupuję.reszta gdzie indziej. W bierze kupuję worki na śmieci są dobrej jakości i pachnące,biały płyn do płukania eden ,bułeczki maślane,warzywa na patelnie mrożone,śledzie wiejskie te w dużym słoiku pycha,popcorn do mikrofali maślane też niezły,orzeszki w kolorowej czekoladzie,sok pomidorowy w kartonie jest dobry,zapiekanki ale nie te mrożone,płyn do naczyń kraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×