Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blond czy nie blond

Jasne pasemka po raz drugi ?????

Polecane posty

Gość blond czy nie blond

Dziewczyny, powiedzcie mi, czy robi się jasne pasemka po raz drugi. Dwa lata temu miałam naturalne włosy (średni brąz), fryzura bob, zrobiłam sobie cieniutkie pasemka, czy może był to balejaż, nie znam się, chodzi o to, że było to na wszystkich włosach, nie tylko z wierzchu. Wyszło to pięknie, bo na naturalnych włosach było równiutko, śliczny blond, jak naturalny. Bardzo pasowały mi te włosy, mimo że mam ciemne oczy, rzęsy i brwi. Pierwszy raz nie żałowałam, że pofarbowałam włosy...do następnej wizyty w salonie :( Fryzjerka powiedziała, że jak zrobi mi znów same pasemka, to będzie to żle wyglądać i namówiła mnie na pofarbowanie wszystkich włosów na blond. Na drugi dzień pofarbowałam sama w domu na brąz, bo nie mogłam na siebie patrzeć :O Teraz mam znów ogromną ochotę zrobić sobie takie pasemka, bo odrosły mi włosy i mam naturalny kolor. Czy któraś z was robiła sobie kilkakrotnie same pasemka ? Czy dobrze to wygląda ? Czy ta moja fryzjerka miała rację ? Z góry dziękuję Wam za odpowiedzi, a jeszcze lepiej foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam 2 razy a za 3 wyszla masakra choc fryzjerka mnie oszczegala ogolnie chodzi o to ze bardzo ciezko jest utrafic w te same pasma wiec jak jest duzy kontrast a szczegolnie jak masz naturalne ciemne wlosy jak ja to nie warto ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×