Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jedno jądro pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość gość

Czy wstydziłybyście się przed koleżankami przyznać, że spłodziłyście dziecko z facetem, który ma tylko jedno jądro? Co one sobie o Was pomyślą, drogie Panie? :( :( Już nie mówiąc, że ten facet ma jeszcze spłaszczoną potylicę. I jak tu się z nim pokazać, być z nim i jeszcze go kochać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego ze ma jedno jądro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ja bym miała chwalić się koleżankom takim faktem?? to chyba zbyt intymne tak moja doopa moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam bardzo, Czy to wygląd jest ważny? Facet, który spłodził dziecko z jednym jądrem? Są tacy co mają 2 jądra i k****a do kolan a dziecka żadnego bo są bezpłodni!!! Szanowny gościu, jeżeli obchodzi Cie zdanie koleżanek na temat ukochanej osoby i jeżeli wstydzisz się jej to widocznie nie dorosłaś do poważnego związku i nie kochasz prawdziwie... Jeżeli Twoje dziecko miało by spłaszczoną potylice to co, nie wyjdziesz z nim nigdzie bo WSTYD CO LUDZIE POWIEDZĄ?! OTWÓRZ OCZY I PRZESTAŃ TAKIMI PIERDOŁAMI ZAWRACAĆ SOBIE GŁOWĘ I KOCHAJ CZŁOWIEKA TAKIM JAKIM JEST I NIGDY NIE WSTYDŹ SIĘ BO PRZYJDZIE CZAS KIEDY LUDZIE CIE OPUSZCZĄ A OSOBA KTÓRĄ KOCHASZ ZOSTANIE NA ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, może źle odbieram to gościu ale wydaje mi się że to własnie Ty jesteś tym facetem - jeśli się myle to przepraszam... Ale nie masz co się przejmować tym, bo my kobiety kochamy facetów nie zważając na wygląd. Prawdziwa miłość niczego się nie wstydzi i dorosłej kobiety nie będzie obchodziło zdanie koleżanek... One może sobie pogadają między sobą bo baby są wredne ale kobieta która Cię kocha nie będzie sie tym przejmowała i po prostu takie "koleżanki" oleje :) Także głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno jądro to nie problem, można zrobić implant protezy zresztą co to za różnica co facet ma w gaciach ? masz jakieś idiotyczne kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moj ma 3 jadra i nie przeszkadza mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni są przewrażliwieni ... Nam kobietom nie przeszkadza ilość waszych jąder, jak dla nas w ogóle ich mogłoby nie być :) tylko sie obijają i trzeba uważać na nie :) Jeżeli jest sprawne jedno jądro to wystarcza całkowicie skoro udało sie spłodzić potomka :) Gratulacje tylko i wyłącznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi równiez by to nie przeszkadzało. Jeśli nie ma masz problemów z płodnością to zaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×