Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana999

Jelitówka szpital powrót i znowu szpital

Polecane posty

Gość załamana999

Chciałam Was zapytać czy ktoś tak miał.... W niedzielę rano znaleźliśmy się z córką w szpitalu na kroplówce,(biegunka, dwa razy wymioty w samochodzie) w poniedziałek już było dobrze, zrobiła normalną kupę,brak gorączki,wyszliśmy do domu późnym popołudniem. O godz. 22 mnie dopadło rzyganie,biegunka,bóle mięśni i kości -zaraziłąm się widocznie w szpitalu. Dzisiaj córka od rana wymiotuje,mąż z teściową zawieźli ją spowrotem do szpitala. Jestem załamana, bo musiała coś innego złapać,a u nas na zakaźnym różne dzieci z różnymi syfami są razem. Boję się jak cholera,ze to nigdy nie minie,jestem załamana :( Czy często zdarzają się takie przypadki, boję sie,że ciągle będzie cos nowego łapać,przeciez non stop przychodzą nowe dzieci. A niestety córka ma 21 m-cy i nie chce pić, wiadomo małe dzieci szybko się odwadniają , nie przetlumaczy sie im jak doroslemu ktory bedzie uzupelnial plyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszą zbadać co jest przyczyną tej biegunki. Ale z tego co czytałam o rotawirusie to on po pierwszej fazie może mieć nawrót, a zagorączkować dziecko może nawet do 10 dni od pierwszego objawu. A próbowałaś podawać orsalit? probiotyk? wiadomo że najlepiej nawadniać nawet na siłę ale w domu.Ja mojej córce co 15 minut wstrzykiwałam do buzi po trochę leku i popijała wodą...wiem że to nie jest łatwe i czasem się nie da...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×