Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laski są WSZĘDZIE

Jest tak łatwo poderwać i poznać kobiete że trudno zrozumieć

Polecane posty

Gość laski są WSZĘDZIE

jak można nie mieć dziewczyny gdy się chce. Wymaga to jednak minimum wysiłku, którego leniwi nie chcą zrobić, a potem biadolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minimum wysiłek to nic wielkiego, chyba musisz zrobić COŚ, sama ci pod drzwi nie przyjdzie i nie zapuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iaski są WSZĘDZIE
Źle mnie zrozumieliście. Chodzi mi o to, że wszyscy mi tak dookoła mówią, a ja popadam przez to w depresje bo nie ważne jak bardzo się staram, to i tak nie umiem żadnej laski poderwać. Na dodatek mam stulejkę, co jeszcze bardziej pogłębia mój problem. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewiendziesiont dwa dziś bo podrywasz nie te laski i masz hoojową technike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewiendziesiont dwa dziś opisz mi z SZCZEGÓŁAMI dokładnie jak i jakie laski podrywasz, co mówisz, w co jesteś ubrany i w co one, gdzie to jest dokładnie, jakie okoliczności, to powiem ci co robisz źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba to zależy trochę od charakteru i podejścia do życia. Ja nawet na Kafeterii przez przypadek z 5 poderwałem :P A teraz wyjdę na chwalipiętę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewiendziesiont dwa dziś No to co mam podrywać te które mi się nie podobają? >>> podrywaj te które są dostępne i otwarte na podryw, a to nie będzie każda którą zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewiendziesiont dwa dziś I jaką inną techniką jak nie bezpośrednio powiedzieć o co mi chodzi. >>> chodzi ci zaroohać s tym bezpośrednim sposobem masz szanse 0/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2012 to było 5 lat temu, no i jak ten podryw wyglądał? opisz szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafiamy w 10
dziewiendziesiont dwa 2017.07.26 znajde ci dziewczyne na stały związek za 5000, gwarantuje sukces i że minimum 1 rok związek pociągnie, kase przygotuj ( tylko gotówka ) i działamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewiendziesiont dwa 2017.07.26 raz czy dwa zostałeś olany i co? koniec? bez jaj. Poderwij 100 lasek i jedna lub dwie się załapią, po prostu bierz numer od nich i tyle, potem zaproś na ciastko, spacer, kino, proste jak byk, ale to trzeba próbować a nie po kilku razach gdy niewypali robić przerwe 5 lat. Marnujesz tylko czas bracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×