Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem cyganka

Polecane posty

Gość gość

czy t u sa jakies inne cyganki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma, inne nie potrafią czytać i pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu taki jeden cygan podróby perfum sprzedaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe romów tylko widywałam źebrzących lub kobiety wrózące. Proszę powiedzieć co porabiasz i jak ci się źyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powrozysz mi z reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak wrozycie to naprawde czy to zwykla sciema??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna ci wrozy na rece a druga torebke przecina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwniaku a ci co w telewizji wróza to naprawde to przeciez tez sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ja nie wroze wszedzie sa tez cyganie nieuczciwi sa tylko zmuszeni zarobic na zycie i jedzenie chcecie zeby z glodu umierali skad maja brac? cyganie juz od 2000 lat zebrza to juz nasza taka uroda mieszkam we wloszech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka już wasz uroda??? Mnie mało obchodzi, skąd macie wziąć, kraść nie wolno. Jakoś inne nacje mogą pracować, tylko wy pasożytujecie. Zero edukacji, tylko pieprzenie w wieku 14 lat i stado żebrzących dzieci. Czas się ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa cyganki ktore naprawde wroza i sa cyganki ktore wroza zeby zarobic ja mam meza 35 lat starszego odemnie poznalismy sie kiedy u nich sprzatalam odemnie jest mam 20 km.do Pisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uwaźam źe państwo polskie ale i inne państwa popełniają błąd w stosunku do romów. Uwaźam źe powinny zacząć od małych dzieci i organizować im przedszkola a później źeby te dzieci chodziły do szkoły i uczyły się, wtedy by się zasymilowały z naszym społeczeństwem i nie byloby podziału my i oni. Co ty uwaźasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ja mam zrobic z tym stadem dzieci co im sie rodza?zaabic? rodza tyle tych dzieci po to a moze komus sie uda i beda mieli pieniadze na zarcie pozniej na starosc.To jest cyganska tradycja zlodziejstwo i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest jakos bialy z czarnym umieja sie dogadac to i z cyganem by sie dogadal tylko w glowach siedzi ze cygana nie zatrudnie bo mnie okradnie tak jak by bialy nie kradl a romowie to wykorzystuja mimo ze sa bez szkoly to przepisy znaja lepiej jak my i ida do opieki i opieka ich utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz nie znajomosc prawa rodza dla kasy młoda cyganka rodzi stara bierze jako rodzina zastepcza panstwo płaci a itak razem mieszkaja i małe cyganiatko nawet niewie ze jest w rodzinie zastepczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby zacząć od małych dzieci (czym skorupka za młodu nasiąknie...) to by nauczyły się źe to tacy sami ludzie, trochę podobnie jest z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie gdy chodzą do przedszkola z dziećmi zdrowymi. Przecieź romowie w wyglądzi nie róźnią się specjalnie od Polaków ale jak cyganie wolą być na zasiłku to niech się nie dziwią skąd to uprzedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda. Jest już mnóstwo przedszkoli i szkól z klasami polsko-romskimi i co z tego, jak dziewczyna kończy 14 lat, wychodzi za mąż i rodzi dzieci, koniec edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno nie jest tak źe biały z czarnym się nie potrafi dogadać. Prawdą jest źe w Polsce nie ma czarnoskórych ale w Stanach źyją pracują razem z białymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami chyba widzicie w jakich warunkach zyja dachu nad glowa nie maja,nikt im nie pomaga .zostawili ich na pastwe losu,paletaja sie po calej unii,mezczyzni zmuszaja mlode dziewczyny do prost........ytuc... ,noz do gardla podklada i jej kaze zarabic pieniadze ona nic nie ma do powiedzenia.powinna byc jaks organizacja w kazdym kraju i sterylizowac te kobiety .My nie wiemy skad sie dzieci biora o tym nikt nam nie mowi Nagle brzucho rosnie trza rodzic.ja sie nie chce mieszac z cyganami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..i są większymi rasistami niż biali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa sa tylko nie tak duzo jak na zachodzie bo nie poto cala wioska sie sklada na bilet azeby z afryki do 3 swiata trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyganki nie sa prostytutkami to bulgarki i rumunki prawdziwy cygan by nie pozwolil na to sprubuj z cyganka sie przespac a potem pisz swoje opinie nie jestem cyganem ale cos otym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bulgarki i rumunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby moj malzonek nie byl kaleka napewno by mnie nie chcial troche mna miata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się źe romowie poprostu nie lubią pracować dlatego kradną i trudnią się źebractwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest prawda nikt ich nie chce zatrudniac dyskryminacja oni o tym wiedza ze maja przechlapane i sie nie staraja o zadna prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie chce ich zatrudniac guzik prawda byl program gdzie pracodawcy mieli placone za zatrudnienie cygana czy cyganki i co? Olewali robote, przychodzili i wychodzili jak chcieli zreszta po co im pracowac jak panstwo da a reszte sie wyzebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własni zasada wędki i ryby .Nie dawac zasiłków tylko prace kto nie zechce pracowac ten sie wyprowadzi do kraju gdzie mu dadzą a ten co bedzie chciał pracowac ten zostanie jakie to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teź uwaźam źe powinno się umoźliwić romom chodzenie dzieci do przedszkola później szkoła a jak nie chcą pracować to nie dawać zasiłku bo przecieź te cyganki trudniące się źebractwem to młode dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×