Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mimi89

kiedy zaczynacie bądź zaczynaliście uczyć się do matury?

Polecane posty

Gość Nowy podobno
jakies dwa tygodnie przed matura 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powazna odpowiedz
w maju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy podobno
a tak serio to uczylam sie do matury przez cztery lata liceum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie, że jest możliwe zdanie na ponad 80% dwóch przedmiotów rozszerzonych? mam już zdaną od dwóch lat maturę ale chcę podejść w tym roku do chemii i biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się
wcale nie uczyłam , przez całe 4 lata olewałam w sumie szkołę , nigdy się nie uczyłam, zdałam maturę jako druga w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się też uczyłam ale sporo z głowy uleciało, boję się, że nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez w tym roku zdaję biologię i chemię. W zasadzie uczyłam się przez 3 lata, ale teraz już powtarzam działami materiał z chemii i rozwiązuję całe zestawy z biologii. Co kilka dni powtarzam słówka z angielskiego, matmę mam na bieżąco powtarzaną w szkole, więc problem z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największa mobilizacja po Nowym Roku:classic_cool: Nie no, w sumie od września niewiele zrobiłam , raczej skupiałam się na biezacym materiale. Dopiero w listopadzie zaczęłam te zestawy i działy z chemii( z tym, ze to nie było regularnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się że nie dam rady nawet ucząc się codziennie. jakieś cenne rady ma ktoś? jest to w ogóle realne aby zdać na taki % mając te kilka mcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdajesz na farmację? medycynę? trzeba dużo poprzednich matur robić, drukuj z internetu i przerób je wszystkie, jakieś podchwytliwe rzeczy, zapisuj na jednej kartce i przed maturą przeczytaj je parę razy. Z biologii to musisz robić zadania, bo zakuwając samą teorię bez ćwiczeń mało się zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dokładnie, oczywiście chciałabym ale najgorsze jest to, że uczyłam się do matury a zdałam na 42%, po prostu nie ogarniam o co chodzi w tych maturach, mam takie wrażenie, że to taka podstawa to co w książkach a tyle przecież tego jest, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek895649
Jeśli twoim zdaniem kilka miesięcy nie jest wystarczającym okresem na opanowanie materiału z dwóch przedmiotów na poziomie matury, to proponuję nie wybierać się w ogóle na studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jakieś dobre repetytorium? Ja miałam z biologii vademecum Pyłki i głownie z niego się uczyłam, z chemii same zadania ze zbiorów, no i te matury z poprzednich lat trzeba przerabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maturalnie, że zdasz z biologii i chemii, jeszcze Pazdro z chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chemii miałam 90 a z biologii 79, zdawałam jeszcze fizykę :D w sumie nie wiem po co miałam iść na medycynę, ale mi się odwidziało i w przyszłym roku startuję na położnictwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avalansz
pamietaj zeby isc na egzamin bez majtek w krotkiej spodniczce siadz w szerokim rozkroku a sukces pewny bez wzgledu na plec egzaminatora, dobrze wymyj krocze zeby nie odwracac uwgi od walorow wzrokowo estetycznych aha i pupe tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiedza z tych repetytoriów prz rozwiązywaniu zadań Ci wystarczyła? czy z ksiązek też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no głownie z repetytoriów i własnych notatek, z książki uczyłam się chemii tylko, z biologii starczyło mi to vademecum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 100% nie było, więc z książek też trzeba czasem skorzystać :D Chociaż na maturze można zrobić strasznie dużo głupich błędów, głównie ze stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×