Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mimi89

kiedy zaczynacie bądź zaczynaliście uczyć się do matury?

Polecane posty

Gość muzykonocnamanka
jakies 2tygdnie przed. stwerdziałam ze przez 3 lata czytałam lektury uczyłam sie angielskiego wiec właściwe został mi tylko wos. moze nie zdałam jakos mega super ale spokojnie dałam sobie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssslllllllllllllllllllllssss
całą ostatnią klasę na to poświęciłam. ale wcześniej też się nie obijałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknę tutaj jeszcze jutro, jak macie realne pomysły to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, jestem straszna dupa wołowa, ale nie chce mi się 6 lat uczyć i skończyć na marnej specjalizacji (kolejne 5, 6 lat), bo pleców nie mam, a geniuszem nie jestem. A tak otworzę szkołę rodzenia i będę się udzielać na kafeterii w dziale ciąża, poród, coś tam coś tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie uczylam dlugo przed
powiem tak to bylo 5 letnie technikum, moj brat oblal mature z matmy i poszedl do kuratorium zdawac(podania pisal), udalo sie za pol roku, razem wzielismy na korki na historie chodzic, wraz z nim od wrzesnia mojej 4 klasy, czyli 2 lata przed matura, a do polskiego mialam szczescie-moja ulubiona polonistka zawsze stawiala mi 3,5 a ja chcialam 4 i musialam calego polrocza sie uczyc, kurde 5 razy poprawialam ocene, potem sie okazalo przy powtorkach ze kasiunia wszystko umie i zdaje na 5...bo te poprawki mi pomoglY:D dwa lata kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhh
2 dni przed. i to tylko z biologii, z reszty w ogóle. Dodam, że biologię zdałam najsłabiej, chociaż też całkiem dobrze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matura to nie sam test dyrektore, z polskiego jest część otwarta również czyli wypracowanie a co do przedmiotów tj biologia np to nie ma raczej a b c d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matura to bzdura. Prace maturalna pisalam dwa dni przed egzaminem. Temat mialam dosc nietypowy, bo o komunizmie. Jezyk obcy - to juz wielka zasluga nauczycielki, ktora nas pilowala od poczatku. Nie musialam sie uczyc. Geografia - podobnie. Matura zdana dobrze, bez problemow. A teraz po studiach zasile grono bezrobotnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore to nie jest tak, że sobie napiszesz, bo oni patrzą na to co jest w kluczu i czy masz to w pracy ja akurat polski zdałam na ok 70 % podstawowy a na ponad 90 ustny. gorzej z pisemnymi za które i tak nie wiem jak się zabrać bo co rok trudniejszy arkusz a zadań w których masz podaną treść nic nie wynika, przejrzyj z 2010 biologię rozszerzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip_witek
A czy ktoś z Was moze ma w planach rozpoczęscie jakiś kursów przedmaturalnych ? Kumpel namawia mnie na takie własnie w Cosinusie. No nie wiem, moze z matmy sobie chociaz pochodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicsicc
Myśle ze może to byc naprawde dobre rozwiązanie. Zwłaszcza jesli ktoś po prostu nie ma głowy do nauki i idzie to dosyć cięzko. To z pewnością taki kursy moga pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarymarytu
Możecie napisać ile trzeba zapłacić za taki kurs ? Czy to sie płaci od razu za całośc czy za miesiąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-werska89
Teraz to juz za pozno. Na taki kurs trzeba sie zapisac minimum pół roku przed maturą. Teraz pozostaje Tobie czytanei streszczeń lektur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie musisz sie dowiedzieć juz od wrzesnia. Mysle ze to dobry czas własnie zeby zacząć takie przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie związane ze szkoła Cosinus . Czy tutaj jest jakaś specjalna rekrutacja ? Jakie papiery trzeba złożyc zeby móć sie tam dostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po świętach Bożego Narodzenia w klasie maturalnej wzięłam się za powtórkę, efekt: dwa rozszerzone przedmioty 90 i 82% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze może to byc naprawde dobre rozwiązanie. Zwłaszcza jesli ktoś po prostu nie ma głowy do nauki i idzie to dosyć cięzko. To z pewnością taki kursy moga pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski - w ogole Historia - weekend przed matura Historia sztuki - mc przed matura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem szczerze ze mnie bardzo zalezy na tym zeby jednak podszkolić troszkę język angielski, dlatego teraz juz zapisałam sie wlasnie na taki kurs do szkoły Prolog w Krakowie. Czas zacząc sie uczyc juz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja siostra chodzi do tej szkoły, ona uczy sie w Prologu do matury. Tutaj przygotowuje sie i na pewno własnie bardzo jej takie kursy pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poprawiałam maturę z obu tych przedmiotów , uczyć zaczęłam się w październiku, oba napisałam na ponad 80%, na naukę poświęcałam średnio 4-5 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu, z chemii odpuściłam sobie Pazdro, bo większość zadań jest zbyt udziwniona na maturę, najważniejszy jest Witowski no i oczywiscie wiedza teoretyczna, a z biologii uczylam się w Operonu i Wsip-u, a ogólnie trzeba robić jak najwięcej arkuszy, co tylko się znajdzie w internecie, nie polecam zapisywania się na kursy grupowe, chodziłam i nie polecam ze względu na niewyrównany poziom, niektórzy ludzie przychodzą tam żeby mieć np. 50% i to opóźnia pracę, a nauczyciele niekompetentni, z podrzędnych szkół, najlepsza jest systematyczna praca w domu, a jeśli ma się wątpliwości przy zadaniach większość rozwiązań można znaleźć na zadane.pl albo omówione działy pod maturę na filmikach na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja po nowym roku zapisze sie do Cosinusa na kursy. No trzeba wlasnie kiedys zacząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalanananana
2 tygodnie przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×