Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mimi89

kiedy zaczynacie bądź zaczynaliście uczyć się do matury?

Polecane posty

Gość gość
Oj chyba 2 tygodnie przed to taki za krótki okres czasu na naukę jak dla mnie. Nie uwazacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucze sie od listopada plus teraz aczynam kursy w Cosinusie. Musi wystarczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj ten wątek: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Kiedy-zacz%C4%85%C4%87-uczy%C4%87-si%C4%99-do-matury-t Na pewno nie tydzień, dwa tygodnie przed maturą, jeśli zależy Ci na dobrym wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiego przedmiotu uczyliscie sie najwiecej i czy np w Cosinusie takie kursy sa tylko z 1 przedmiotu czy ze wszystkich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie, czy w ogole takie kursy jak te w Cosinusie pomogły Wam lepiej przygotowac sie do matury ? czuliście ze naprawde daliscie rade ii warto jest tam isc za rok- bo ja za rok bede zdawała mature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami własnie trzeba umiec to wszystko pogodzić. Ale tak czy inaczej na pewno wcale nie jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno moge polecic super szkołe Prolog w Krakowie w którj to solidnie i szybko mozecie przygotować sie do matury. Naprawde bardzo polecam, jesli chodzi o przygotowanie z jezyków obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest własnie bardzo dobra szkoła. I mało tego, naprawde teraz szkoły policealne cieszą sie dużym zainteresowaniem. Wiec wcale nie podchodziłabym do nich tak sceptycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sie zastanawiałam nad wyborem takiej szkoly. Co prawda jestem po studiach, pedagogicznych ale musze przyznac ze jakos ciężko odnaleźć mi sie w tym zawodzie i chciałabym się jakoś dokształcić. A na maturze jak widać sie nie kończy świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uczylam sie wcale. Napisalam sobie tylko mature ustna z polskiego bo wiadomo jest temat to trzeba. Z głowy 15 minut ciezko by gadac :))) Nie uczylam sie bo ja lubie sie uczyc jak wiem z czego. A jak mam wiedziec co bedzie na maturze??? Cala 4 lata technikum mialam sobie przypominac?? Poszlam na zywiol i bylo bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzilam na dodatkowe fakultety w szkole z wosu. Ustny polak sobie przygotowalam prezentacje tylko. Dalej sie nie uczylam. Stwierdzilam ze bede improwizowac. Glowa do góry nie bedzie tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli w szkole jako tako sobie radzisz na bieżąco to te kursy w cosinusie mozesz olac. Zdasz mature z palcem w tyłku. Chca tylko na tobie zarobic. Z polaka to wogole pestka. Nawet nie musisz znac lektur. Daja fragment tekstu i na podstawie tego fragmentu masz napisac jakas rozprawke czy cos. Niby i na podstawie calej ksiazki tez ale ja np wlasnie trafilam na taka lekture ktorej nie czytalam i na podstawie fragmentu napisalam i bylo ok .Zdalam na 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie własnei zastanawiam kiedy jest ten odpowiedni moment zeby własnie zaczać przygotowywać sie do matury np. z jezyka angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra szkoła. Do tego mozna w krótkim czasie- bo tylko 2 lat zdobyc dyplom a w miedzy czasie juz pracowac. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozna wiedziec jakie kierunki wybraliście własnie w takiej szkole policealnej > Na co teraz idzie najwiecej osob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze dziewczyny wybiora coś innego i co innego faceci. Ale jestem ciekawa czy mozna w takiej szkole uczyć sie równolegle 2 kierunków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLa mnie to Cosinus jest taka jedną z najlepszych szkół policealnych. Maja bardzo dużo fajnych kierunków i mysle ze tutaj kazdy tak naprawde znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie teraz w Cosinusie zaciekawił bardzo ten kierunek Asystent kierownika produkcji filmowej i tv i tak sie zastanawiam czy własnie na ten kierunek sie nie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Cosinusie jak chcesz sie wybrać na ten kierunek to wazna informacja -dostępny jest tylko dla osób które kontynuują naukę w zawodzie technik usług fryzjerskich, przechodząc z innej szkoły policealnej kształcącej w tym zawodzie - zapisy przyjmowane są tylko na semestry wyższe niż pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie sama słyszałam że Cosinus ma bardzo pozytywne opinie jako szkoła policealna jak i ta w której mozna w bardzo dobry sposób przygotować się do matury, nawet nie będąc uczniem ich liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×