Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta marynarz?

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z wilków morskich spotkał się z tym, że w szeregach marynarki pracują kobiety? Chciałabym wstąpić do marynarki, być marynarzem, ale płc***ięknej. Nie wiem czy kobiety mogą i czy pracują na takim stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są mundurowymi, na pewno też pływaja na statkach i są marynarzami. Myślę ze nie ma tu podziału na płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli kobiety lubią podróże, wyzwania i ciężką pracę w grupie to mogą być marynarzami. Trzeba skończyć studia na Akademii Morskiej najlepiej inżynierię ruchu morskiego i transport morski. Potem trzeba ukończyć różne kursy, szkolenia, staże najlepiej na statkach, promach, wycieczkowcach, mieć książeczkę żeglarską, dobre zdrowie i znać kilka języków. Potem trzeba zgłosić się do pośrednictwa pracy dla marynarzy. Ja złożyłem dokumenty do pośrednictwa pracy SMT SHIP http://pracanamorzusopot.pl/. Pracuję na statku, jestem kadetem i jak wypływamy w morze i spotkamy się w zagranicznych portach to kobiety na statkach są widywane. Zawód marynarz nie jest tylko męski, kobiety również wstępują w nasze szeregi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrazasz sobie kilkutygodniowy kontrakt z samymi facetami na pokładzie. Instynkty zwierzęce odzywają się juz pewnie po kilku dniach. Wyjątkiem mogą być statki pasazerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×