Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta RAK,facet Panna

Polecane posty

Gość gość

Jak sadzicie czy to dobry układ na przeszłości.Moze ktoś jest w takim zwiazku.Napiszcie swoje spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HakuKaku
a odwrotnie ktoś miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic z tego nie będzie, bo baba rak to jędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba Rak to jędza, a facet Panna to Aniołek. Jestem Raczycą, a fecet Panna zostawił mnie w ciązy. Tak nagle nie podając przyczyny. Ne znam jej do dziś. Facet Panna niedojarzały emocjonalnie (sam mi powiedział)mami synek. Każda decyzja musi byc skonsultowana z mamą. Podejście leceważące do kobiet. Teraz po mnie zmienia babki jak rękawiczki. Wiecznie czegoś szukai sam nie wiem czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było chłopa na ciąże nie łapać. widocznie nic dla niego nie znaczyłaś, skoro zostawił cię w ciąży. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem pani rak to fajna babka.Mam taką koleżankę:wesoła wręcz zwariowana,intelig.zaradna bardzo,madra,ładna i cholernie zadbana,taki pedancik do przesady,szczera,zawsze mozna na nią liczyć,ale tez bardzo pamiętliwa.Zadanych krzywd nie wybacza,slyszalem nieraz jak tak mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś była taka cudowna jak piszesz to facet nie zostawiłby cię w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem pani rak to fajna babka.Mam taką koleżankę:wesoła wręcz zwariowana,intelig.zaradna bardzo,madra,ładna i cholernie zadbana,taki pedancik do przesady,szczera,zawsze mozna na nią liczyć,ale tez bardzo pamiętliwa.Zadanych krzywd nie wybacza,slyszalem nieraz jak tak mówiła X O to jak o moim ex'ie ,mimo,że facet ,ale zestaw cech podobny,może coś i jest w tych znakach ziodiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna panna to spokojny gosc,pracowity,odpowiedzialny,dobry,uczynny,idealny kandydat na męża ale jak kocha,bo wtedy swiata nie widzi poza kobieta.Jak nie kocha to sie bawi.Ogolnie dobry chłopina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta Rak romantyczna i zmienna.W łóżku.....?zobaczcie sami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kobieta panna facet rak? jakiego faceta najlepiej ; skorpion? ( kobieta z 25. 08)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie Raki wpisujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie rak nieborak jak uszczypnie będzie znak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli twoja, autorko wiedza o człowieku ma opierać się na znakach zodiaku, wróżbach i miłosnych zaklęciach, to z całego serca współczuję tej klasyfikacji ludzi. Jak dla mnie, żaden znak zodiaku nie mówi niczego o człowieku. Wiem to bo kiedyś układałam sama horoskopy, za karę :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna spod raka -urocza ,zalotna,kokietka,mściwa bardzo jak jej ktoś zajdzie za skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet panna to oszust, intrygant, manipulant, bawidamek i cham i tchórz, który pojawia się i znika :/ Od nich lepiej trzymać się z daleka , bo w innym wypadku będzie się cierpiało i to mocno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta rak,słodka i kapryśna,w łóżku bomba,mniaaaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×