Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOBIETY KTÓRE DOKONUJĄ ABORCJI SĄ...NIKIM !!!

Polecane posty

Gość gość

tak jestem kobietą. i jestem zdumiona tym chorym światem i tymi kobietami które dokonują aborcji. gardze nimi. po co pchałaś sie do sexu ? przecież są konsekwencje tego !! kobiety te powinny być bezpłodne oraz tak "urobione" przez los zeby było ciągle pod górke i zeby nigdy nie zaznały spokoju. przecież zabijajac dziecko ktore jest pod twoim !!!!!!!! sercem zabijasz najbardziej najukochansza i najblizsza osobe. to tylko ty mozesz to urodzic i wychowac. malolaty niech sie nie pchaja do seksu jak nie wiedza jakie sa konsekwencje !!! ;/ patologia !!! oto moje zdanie -abyscie nigdy nigdy nie zaznaly spokoju i nigdy wiecej nie urodzily dzieci a na starosc byly same !! tylko same i samotne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo obchodzi co Ty myślisz? :D wez cos na nerwy, a potem spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja np gardzę przeciwniczkami aborcji. Uważam osoby rozczulające się nad embrionami, w dodatku cudzymi, za głęboko upośledzone intelektualnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak się przejęłam tym co myśli jakaś dewotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to postępowe , nowoczesne, wyzwolone Kobiety. mające swój styl. prawdziwe Europejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a pozniej ta najbliższa osoba jaka jest wg ciebie twoje dziecko zabija cie z zimna krwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szacunek od dzieci trzeba sobie zasluzyc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustereczko panie
autorko, jesteś zgorzkniała i waniasz stęchlizną, musisz być bardzo samotna, że tak cię interesuje życie innych, pewnie nie masz swego? wiem............... prawda boli :( jesteś żałosna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lustereczko !!! mam dwojke dzieci, dom,rodzine,wsanialego meza, 15 lat malzenstwa na karku i szczescie :) oj jak smutnooo ze ty masz takie zycie,nie dziwie sie ze nikt cie nie chce... :( widac ze lusterko ma 7 lat nieszczescia...:P przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale nie wydajesz się szczęśliwa, ale jak tak lubisz dzieci to obiecuję wysłać ci moje jak zajdę w niechcianą ciążę. Pewnie twoja dwójka też z adopcji, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p**********a stara panienka zalosna suka zajmij sie soba i nie wpierdaelaj sie w czyjes zycie suko j****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a oto moje zyczenia dla ciebie - z okazji swiat a jakze! - a zeby sie twoje czule slowka w govno obrocily. Hooj ci do tego co kto robi ze swoja macica zalosno oslizgla mendo. Gdybym spotkala cie suko w realu juz mialabys obita morde. Takie suki jak ty powinny byc abortowane na pierwszym miejscu. I uwazaj bo to ciebie twoj katolicki mezus i splodzone w grzesznym seksie bachurce moga kiedys na wozie pelnym gnoju wywiezc przez wies. Pilnuj sie zeby zycie tobie nie podsunelo nigdy doswiadczen w ktorych bedziesz musiala dokonac drastycznych wyborow. A zycie pisze rozne scenariusze. Z twojego chorego komentarza wnioskuje ze ciebie bardziej brzydzi sam fakt uprawiania seksu przez kobiety niz to ze usuwaja plody. Dam ci dobra rade: jedz suko do Chin i tam przeprowadz glosna rewolucje. Stan na ulicy w Pekinie i rozedrzyj glosno swa sq****ala katolicka paciornice i zwyzywaj Chinoli od potepiencow a ich kobiety od dzivek wszetechnych. A pozniej czekaj spokojnie. Najlepiej zaszyj swoje dziursko grubymi nicmi skoro seks tak cie brzydzi i oburza. Plugawa szmata z ciebie i obludnica. Jednoczesnie piszesz o milosci i plujesz nienawiscia do ludzi. Zdychaj k****o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lustereczko !!! mam dwojke dzieci, dom,rodzine,wsanialego meza, 15 lat malzenstwa na karku i szczescie usmiech.gif oj jak smutnooo ze ty masz takie zycie,nie dziwie sie ze nikt cie nie chce... smutas.gif widac ze lusterko ma 7 lat nieszczescia...jezyk.gif przykro mi xxxx A skad wiesz tepa palo ze jej nikt nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słusznie nie powinyśmy się jak to pisze autorka wpiertalać w życie innych ale te zwolenniczki aborcji również prosimy o nie w piertalanie się w nasze życie, postawy , wiarę , i nie o wydzielanie z siebie przez te "piękne" feministki "mądrości" lewackich -tylko pozornie korzystnych dla Kobiet. narzucających nam co mamy myśleć i jak urządzać swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie kochana !! po co ten bulwers? zlosc pieknosci szkodzi,a poza tym nic ci juz nie pomoze takze ten...denerwuj sie takze :D abyscie dzieci nie mialy wiecej i nigdy nie zaznaly spokoju !! wesolych :) ja mam swietny humor :D tak cie to boli ze pisze swoje zdanie ? zamknij jape ! paskudo :D wolny kraj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ja ci się wpieprzam w wiarę i przekonania? Nie, nie interesuje mnie twoje rozmnażanie lub jego brak, to powinno być oczywiste dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście - na pewno pokochałabym dziecko, które zrobił mi mój własny ojciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że post z 18.33 kończy tę dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprowadziłam aborcję, bo płód prawie nie miał głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz napewno cie zdradza jaki by chcial taka warjatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustereczko panie
gość dziś nie lustereczko !!! mam dwojke dzieci, dom,rodzine,wsanialego meza, 15 lat malzenstwa na karku i szczescie usmiech.gif oj jak smutnooo ze ty masz takie zycie,nie dziwie sie ze nikt cie nie chce... smutas.gif widac ze lusterko ma 7 lat nieszczescia...jezyk.gif przykro mi.. ale cię ubodło, pisać można wszystko, kto cie nie chciał autorko? mąż ? dzieci ? nie dziwię się ..... żal mi ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zdumiona światem, bo go zwyczajnie nie pojmujesz, nie ogarniasz całości. chcesz tylko tutaj wylać swoje małe frustracyjki małego człowieczka, który stara się choć odrobinę nagiąć świat do swojego ograniczonego widzimisię. I nie chodzi tutaj o to, ze jesteś w jakiś sposób ograniczona, bo nie jesteś, przynajmniej nie bardziej niż inni ludzie. Zwyczajnie tak jesteśmy skonstrułowani, ze widzimy tylko nasz mały wycinek świata i tylko ten wycinek rozumiemy a na niepojmowalne nakładamy własną projekcję, by się jakoś w tym g*****e zwanym swiatem odnaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj autorko...żeby ci się ten twój idealny światek z mezusiem i dzieciaczkami kiedys nie zawalil.Nie zycze nikomu źle i ty tez nie powinnas tak pisać.Nie wiem czemu tak się zbulwersowalas?Każdy ma prawo robić co chce a twoje wypociny świadczą o tym jak jesteś zacofania i musisz być naprawdę wredna osóbka.Pamiętaj ze nic nie trwa wiecznie.Raz się jest na wozie raz pod wozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×