Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ichbin

Kobiety narcystyczne zgrywające "bidulki"

Polecane posty

Gość ichbin

Skąd ten narcyzm u współczesnych kobiet oraz nieudane próby zgrywania skromnej cierpiętnicy żyjącej z "piętnem piękna"? Co druga tak piękna, że nie może przejść spokojnie ulicą ani pracować. Inne kobiety zazdroszczą im domniemanej urody i zieją do nich nienawiścią (za to, że są "piękne" rzecz jasna; przecież nie za paskudny charakter). Mężczyźni zaś natrętnie podrywają (straaaaaszne w takim samym stopniu jak bycie nieprzyzwoicie bogatym). Byłabym zapomniała: owe "piękności" są z tego powodu okrutnie samotne i nieszczęśliwe. Przeżywają fizyczne i psychiczne katusze na równi z osobami zmagającymi się ze śmiertelnymi chorobami. Otoczeniu nie pozwalają zapomnieć, o tym jakie są "piękne" racząc imieninowe towarzystwo opowieściami o kolejnym podrywie w pociągu, o tym, iż pani Jadzia z monopolowego poprosiła je o okazanie dowodu, bo mimo "starczego" już wieku (czytaj 30 lat) wyglądają jak nastolatki, o tym jak to pan wykładowca się uwziął i nie chce dać lepszej oceny za egzamin (jest tak piękna, że na pewno chodzi mu o seks, bo przecież nie o braki w wiedzy) oraz milionem innych "dramatycznych" anegdot z życia bogni :) W swoim otoczeniu mam jedną taką osobniczę ubolewającą nad swym okrutnym losem; historia kobiety naznaczonej pięknem :) Łudziłam się jednak, że ten przypadek jest bez precedensu. Po przeczytaniu kilku tematów na kobiecych forach, pozbawiłam się złudzeń. Większość współczesnych kobiet oszalała na punkcie....własnym. Bardzo smutne. Kobiety naprawdę ładne i znające swoją wartość są świadome swojej urody i nie muszą krzyczeć otoczeniu "jestem piękna!". Piękno zewnętrzne po prostu widać. Macie podobne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tak piekna, ze az ...samotna. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to zauważyłem choćby na kafeterii. Wszystkie piękne, samotne i nieszczęśliwe. Gówno prawda z tą wasza super urodą, drogie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem przeciętna, niesamotna, a ubolewam nad zaczepkami. jestem wyczulona na tym punkcie, bo jestem ,,po przejściach'', i razi mnie nawet komplement od np pracodawcy czy wykładowcy, od razu mam dziwne skojarzenia. może tamte ,,piękne samotne'' też mają jakieś urazy i dlatego tak wyolbrzymiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnkjhkjnjk
może tamte ,,piękne samotne'' też mają jakieś urazy i dlatego tak wyolbrzymiają? hnhj Dokladnie,warto sie nad tym zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ichbinauch
Oj oj..chyba jakas sfrustrowana modka zalozyla ten temat :) No ale czego oczekiwac ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssandraw
Zgadzam się . Dodałabym do tego jeszcze : "jestem zbyt ładna i dlatego samotna, mężczyźni się mnie boją" :D Zawsze mnie takie dylematy bawią. Jak byś była tak ładna, to miałabyś kogoś, bo ładne kobiety zawsze mają branie i tyle w tym temacie. Jeśli nie masz, to znaczy, że nie jesteś aż tak atrakcyjna jak uważasz. A te historie, że ktoś stale je podrywa, to często wymyślanie i bujna wyobraznia. Wymyslaja, żeby poczuc się lepiej głupie babole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak byś była tak ładna, to miałabyś kogoś, bo ładne kobiety zawsze mają branie i tyle w tym temacie. Jeśli nie masz, to znaczy, że nie jesteś aż tak atrakcyjna jak uważasz." xxx Najpierw piszesz ogolnie o narcystycznych kobietach,a teraz adresujesz to do konkretnej osoby.Odpisujesz sama sobie,zeby podbijac swoj temat,czy lubisz prowadzic monologi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam,bo zabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwazam,ze ograniczony jest ten sposob myslenia,ze posiadanie mezczyzny jest wyznacznikiem atrakcyjnosci dla kobiety.Owszem,jestem tak ladna,moze widocznie jeszcze nie znalazlam mojej drugiej polowki i tyle.Nie kazda atrakcyjna dziewczyna musi miec zaraz kogos,tylko dlatego,bo ma branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm autorze, jaki to ma zwiazek z toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nikt nie upuje tego tematu ?Zalozyla go modka,wiec szkoda,zeby mial sie zmarnowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dlaczego, hiporytki uciekają od wysiłku intelektualnego ,jeszcze musiałyby przejrzeć na oczy, a to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez na kafeterii wszystkie samotne singielki sa przepiekne, a faceci od nich stronia, bo sie ich boja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuuup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy Panowie to wszyscy tacy piekni ,same ADonisy ;) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jölmölkökmk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trelefele i morele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hulululubulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pipipizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No modko,nie dodasz dzisiaj nic od siebie ?Zwykle jestes przeciez taka aktywna na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jesteś brzydka i nikt cię nie podrywa? Biedactwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematojakzazdrosc
No mysle ,ze w otoczeniu autorki jest jakas dziewczyna/kobieta ,ktora ja po prostu uroda przycmiewa,ma z pewnoscia stokroc wieksze powodzenie i autorka nie moze tego przebolec,stad ten jadowity temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylas kiedys potraktowana jak trofeum ktore sluzy do tego zeby pochwalic przed otoczeniem? no i narcyzm nie jest domena wylacznie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×