Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ichbin

Kobiety narcystyczne zgrywające "bidulki"

Polecane posty

Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie rozumowanie że ładna kobieta zawsze kogoś ma. Idąc tym tokiem rozumowania brzydka kobieta powinna być samotna a co druga pani po 30 w PL jest zaniedbana i brzydka a jakoś są zaobrączkowane?? Nigdy nie uważałam sie za ładną. Serio. Mam mało włosów, krzywe zębyi duży nochal a mam męża i wszystkie moje koleżanki te brzydkie mają już mężów i dzieci. Te ładne też. Ogólnie nigdy nie widziałam zależności między samotnością a byciem ładnym czy brzydkim. Za samotność odpowiada nie uroda a charakter, wymagania, brak czasu, skrzywienia psychiczne itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie rozumowanie że ładna kobieta zawsze kogoś ma. Idąc tym tokiem rozumowania brzydka kobieta powinna być samotna a co druga pani po 30 w PL jest zaniedbana i brzydka a jakoś są zaobrączkowane?? x Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorem w 100% i jestem kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dość ładna i nie narzekam na brak zainteresowania, czyli wielu mężczyzn chce się ze mną umówić, jak pójdę na imprezę, to cieszę się dużym zainteresowaniem- inna sprawa, że z tych mężczyzn mały procent spełnia moje oczekiwania, ale nigdy nie powiedziałabym, że mam gorzej niż przeciętnej urody kobiety!! Znaleźć miłość jest trudno, ale ładna osoba ma po prostu większy wybór i kropka. Inna sprawa co się z tą swoją urodą robi, bo jak ktoś nie potrafi z tego skorzystać, czyli stale źle wybiera, nie ma zycia towarzyskiego, to jest się skazaną na zaczepki nachalnych panów w pociągach i podpitych na przystankach nawet mając urodę. Zaczepki na ulicach czasami[ale nie zawsze] są bardzo niemiłe- mężczyźni bywają nachalni albo agresywni jak sie odrzuci takie zaloty, ale nie jest to ciężar ponad siły i zdaję sobie sprawę, że za 30 lat będzie mi tego brakowalo, gdy będę dla mężczyzn przezroczystą matrona/babcią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mo dko,jestes szpetna i kropka.Tak bardzo ci to doskwiera ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upuje ten legendarny temat zalozony przez modke,bo jest sie z czego posmiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×