Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ujawnię

Kobiety!!! Pomocy proszę

Polecane posty

Gość nie ujawnię

Hej. Mam małą sprawę i nie do końca wiem jak się do niej zabrać. Chciałbym swoją partnerkę trochę rozchustać : -) Mianowicie. Ma 25 lat i jest cichą myszką. Jest bardzo miła uczciwa i pracowita, jest również bardzo wesoła, ale też z zasadami. Potrafi czymś nietypowym zaskoczyć, ale ogólnie jest bardzo spokojna. No właśnie. Jesteśmy bardzo długo ze sobą i w przyszłym roku bierzemy ślub. Ja za to jestem pozytywnie zakręcony i lubię wszystko, co łączy seksualnie kobietę z facetem. Rozmowy, filmy, fotografie, stroje mocniejsze i te lżejsze, nowe pozycje, zabawki, nowości, eksperymenty i w ogóle. Moja partnerka niestety nie. Tzn. widzę w niej ze tak samo to wszystko ja kręci, ale ona nie pokazuje tego. Rozmowy szybko kończy, nie chce mówić o swoich fantazjach, w łóżku jest niewymagająca, zakłada zwykle ciuszki, nie emanuje ciałem, nie daje znaków po prostu jest taka zwykła. Sęk w tym ze słyszę jak rozmawia z koleżankami i jest mega wygadana i ciekawa niektórych spraw. Przeszukuje w necie różne seksualne strony, ciekawostki, ale myśli, że ja o tym nie wiem. Wiem również ze lubi się mastorbowac. Kupiłem jej kiedyś wibrator i widzę, że chętnie go używa. Ale robi to bardzo dyskretnie żebym się nie dowiedział. Jeszcze jedna informacja. Czasami jak z koleżankami sobie popije to w nocy zmienia się w boginie seksu. Ma na wszystko ochotę. Wszystko. I robi to tak ze ptaszka mało nie urwie. Kocha się ze nawet podczas wesela znajomych w pokoju hotelowym, ostry seks, po czym się ubiera i jak gdyby nigdy nic idzie dalej się bawić. O co mi chodzi. Chciałbym, aby trochę wydusiła z siebie trochę erotyzmu, na co dzień. Mi się to bardzo podoba i czuje ze jej też by to dobrze zrobiło. Mam pewne plany, ale chciałbym Was zapytać jak same przełamywaliście lody, na co dzień robiąc rzeczy, które gdyby Was ktoś wcześniej zapytał czy byłybyście skłonne popukałybyście się w głowę. Z moich planów to np jest kupić jej biustonosz półotwarty i iść z nią na disco albo np poprosić, aby poszła w nim do pracy. Albo np poprosić ja, aby wybrała się dziś bez majtek do pracy w spódnicy mini. Mam też plan kupić jej kulki gejszy i wysłać ja na zakupy do pobliskiego marketu. To są moje pierwsze pomysły. Może ktoś pomoże jak rozpalić zmysły. Tej kobiety. Proszę tylko o sensowne wypowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem. Ciężka sprawa, ale raczej jej nie zmienisz tym, że zaproponujesz jej iść do pracy bez majtek... :/ Może pogadaj z nią, zapytaj dlaczego jest taka skryta, namów ją, żeby się otworzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Rozmawiałem z nią. Wyszło ze Poprostu taka jest. Pytam ją ostatnio o taką zwykłą sprawę "czy zdążyło Ci się myśleć ze uprawiasz seks z innym facetem". Zaznaczyłem od razu.ze nie doszukuje się żadnych podtekstów tylko chcę poprostu się dowiedzieć, bo wiem ze zdarza się kobietom myśleć o takich sprawach. Na początku miała ochotę od razu odpowiedzieć, lecz się zblokowala i po calodniowej rozmowie mi powiedziała ze na studiach ma kolegę o którym fantazjowala ze się z nim kocha. Wytlumaczylem jej ze to są fantazje i nie musi ich się wstydzić i jak z prawdziwym przyjacielem może o nich spokojnie pogadać. Niestety po moich słowach dalej się zblokowala i nie chciała opowiedzieć o szczegółach fantazji. Ona nie potrafi się odkryć chociaż widzę ze ma chęć. Takim ćwiczeniem jak do pracy bez majtek mam wrażenie ze odblokuje u niej kolejne mosty, które u niej pewne sprawy blokują. Proszę też Was o wsparcie co można zrobić aby pomóc jej się przełamać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Czy ktoś dobrym slowem pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie naciskaj,zaakceptuj to jaka jest.Możesz narobić więcej szkody niż pożytku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Nie chcę naciskać. chciałbym aby odbyło się to powoli i naturalnie. Ale gdy ja nie pomogę to dalej będę miał cichą myszkę... Czy myślicie, że te moje pomysły są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
halo? mamy tutaj kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle, ze bardzo dobrze kombinujesz. Widac, ze kobieta dosc zmyslowa, ze stac ja czasem na cos szalonego, wiec moze sie odwazy, moze jej sie spodoba. Nawet jesli nie, komunikat od ciebie jest dosc jasny i pozytywny, i moze wtedy ona wykaze wiecej inicjatywy, bo zrozumie lepiej, co ciebie kreci. Moj facet poniekad podobnie mnie do niektorych rzeczy przekonal z sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Nie chcialbym abyś dzieliła się swoimi szalonymi rzeczami, ale możesz podpowiedzieć co mogę zaplanować jej aby czymś ją zaskoczyć i ją trochę przełamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz ja związać, albo kup jej bieliznę erotyczna i poproś, żeby się przebrała, albo obejrzyjcie jakiś film o tej tematyce, albo może pogaś światła wiesz, w ciemności zawsze to jakoś tak lepiej, zwłaszcza dla nieśmiałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie to, co wymieniles, wydaje mi sie calkiem ok. Nie zbyt odwazne, dyskretne, i wlasnie moga sprawic, ze kobieta poczuje sie troche bardziej kobieco. Moge do twojej listy dorzucic plaze nudystow, ale to kontrowersyjna sprawa i dla wielu trudna. A przede wszystkim komunikacja, rozmawiajcie, choc nie sadze, zebyscie mieli z tym problem, wydajesz sie sensownym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Dziękuję. Dla mnie to żaden problem, bardziej temat do rozwiązania. Dlatego tak liczę na takie odpowiedzi. Dziękuję, że podjełaś się odpowiedzi i odpowiedziałaś na moją prośbę. Jeśli ktoś ma pomysł jak mi pomóc prosze śmiało pisać. Ja lecę spać, rano w drodze do pracy odpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialem przeczytac ten temat ale za duzo wypilem i mi sie odechcialo. Powodzenia(choc nie wiem o co chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Hej. Liczę ze dzisiaj.ktoś podłączy się do tematu. Mamy cały dzień wiec liczę ze parę kobiet podpowie co można poradzić w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicha woda brzegi rwie... :) Coś w tym jest. Też jestem raczej nieśmiała ale lubię wiedzieć co lubi On i pytam ;););). Przed wyjazdem kiedy się żegnaliśmy 😘 powiedziałam że gdy wróci będę czekać na Niego ubrana w sukienkę i pończoszki samonośne. Niby nic Wiem że myśli o tym Ja też Niech już wróci Pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Cieszą mnie Wasze wypowiedzi w temacie ale zaproponujcie coś co by pomogło jej złapać trochę erotyzmu na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Hej... No juz chyba.większość po pracy tak więc niech ktoś podrzucić ciekawy temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Czas odświeżyć temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna rada ale najlepsza
A może zwiąż ją, zawiąż jej oczy i w ten sposób doprowadź do rozkoszy? To będzie odważniejsze, dla niej na pewno nowe i lekko sz9kujące ale dużo kobiet lubi takie zabawy i łatwiej im się otwoelrzyć jak facet przejmuje kontrolę. Po prostu przejmij kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna rada ale najlepsza
O widzę ze wątek był sprzed jakiegoś czasu. I co? Ruszyło się w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Powiem tak. Rozmawiałem z kobietą i powiedziałem co mi na sercu leży... Wysłuchala mnie, ale nic nie mowila.. Tak więc zabieram się do czynow... Mianowicie chce zrobić jej cały weekend dla niej. Chce.jej pokazać że jest ona dla mnie bardzo ważna, i że liczy się tylko ona ale z drugiej strony chce jej pokazać czym jest przyjemność dla ciała i co od niej oczekuje. Chce w pt zrobić pyszna wieloskladnikowa kolacje, a gdy ona wróci naszykuj jej gorącą kąpiel i właśnie ta kolacja. Naszykuje jej seksowny strój i kupię jej drobny upominek. Kolacja.będzie.z.szampanem albo czerwonym winem. A wieczorem pojedziemy na jakieś party we dwoje... Z zabarwienia erotycznego kupię jej jakiś wibrator i zdejme jej majtki przed wyjściem na miasto... Musi poczuć powiew seksualności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
W sobotę Naszykuje jej pyszne śniadanie i zawioze ja na.jakieś spa dla ciała. W między czasie będę szykował obiad. Po powrocie zjemy obiad i zawioze ja na depilację a potem do fryzjera... Wrócimy ona się.przebieze kupię jej biustonosz polotwarty i ogarnę dla niej masaż intymny w jakimś gabinecie. To będzie.dla.niej największy problem ale spróbuję... Juz z nią rozmawiałem. Nie zgodziła się ale nie zaprzeczyła. Na Wieczór może jakaś kolacyjka w restauracji a wieczorem wspólny sen do niedzielnego południa... Nd dzień odpoczynku tak więc zaaranzuje jakimś delikatnym seksem z odrobiną bsdm.... Ciekawi mnie jak ona to wszystko odbierze i zaakceptuje... Dodam że sam wszystko zaaranzuje zapłacę i o niczym nie będę informował do momentu wejścia do gabinetów i miejsc w których będzie przebywać... Muszę ją troszkę rozpuścić seksualnie... Dodam.ze wszystkie te zabiegi kosmetyczne ona bardzo lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaiaaaa
Dlaczego o mnie tak nikt nie zabiega? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy moim facecienie ubralam majtek a wyszlam na taraz pogaddac z mama on tez wyszedl i gdy zobaczyl ze nie mam majtek nieemogl juz wstac sterczal mu jak drag,potem wybzykal mnie jak kotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am not looking
Ja po prostu dla meza jestem osobista prostytutka. Samo przyszlo , sama tego chcialam , kiedys nie myslalam w ogole o sexie. Cos peklo I ehh , nie wierze , ze to ja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Ja.się.staram bo chciałbym aby moja dziewczyna seksualnie zakwitla... Pisze tu o tym może komuś facetowi albo kobiecie ten temat pomoże w jego lub jej relacjach damsko męskich... Tak więc pomagajmy sobie na wzajem :-) Liczę ze to się zmieni i jedno co mógłbym polecić kobietą czytajacym ten temat.... Zróbcie w najbliższym czasie taki seks swoim facetom, żeby ich ptaszek bolał, żeby poczuli ze nigdy lepszej kobiety nie spotkali i nie spotkają.... Zobaczycie jak będą prosić Wszyscy następnych dni aby to powtórzyć i sami bardziej będą się starać... Ja oddam wiele aby wymusić z niej kobietę kota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ujawnię
Ale Wy Panie tez pomóżcie trochę w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaiiaa
Ale jak taki seks zrobić żeby facet błagał o więcej.... podpowiesz coś? Np kiedy ty byś szalał, jakby co kobieta zrobiła dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj dominacji, masz nieśmiałą i być może zakompleksioną dziewczynę, one lubią jak facet dominuje, każe im coś zrobić, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×