Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ujawnię

Kobiety!!! Pomocy proszę

Polecane posty

Gość nie ujawnię
Dominacja... Ciekawe... Parę razy to już się tu pojawiało sformułowanie. W takim razie będzie trzeba tego spróbować. A co do tego seksu jak kobiety powinny go zrobić wg mnie aby faceci blagali o więcej napiszę jak będę miał więcej czasu dziś w pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaiiaa
Byłabym wdzięczna :-) Tez chciałabym dla mojego faceta cos takiego zastosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Na pewno dokładnie nie opowiem, bo się wstydzę, to że internet jest anonimowy to nie znaczy ze mogę wszystko powiedzieć ;-) Co facet może dokładnie chcieć to każdy chyba inaczej... Zna się takiego człowieka juz długi okres i wie się po części co sprawia mu największą satysfakcję... I trzeba to.wykorzystać ze zdwojoną siła :-) Ja np mile byłbym zaskoczony gdyby moja na początek wysłała by mi intymna fotkę swoją i napisała ze na mnie czeka po powrocie z pracy... Miło by dalej mnie zaskoczyła gdyby naszykowala drinka jakąś przekąskę i zaproponowała ero film z gatunków które ja.lubię np miłość francuska. A po filmie i rozmowach o zabarwieniu ero rozebrala by się a pod ubraniem seksowny strój... Na pewno chciałbym aby na początek zaczęła miłością francuska z finałem, a potem seks ale to ona wykonuje wszystkie ruchy i rządzi.... Żeby była drapieżna i nie ujazmiona... Żeby była.nie do poznania... Po długim stosunku w miedzy czasie zadowala by się wibratorem, doszedlbym na nią ale już Gdzie to nie powiem... I jeszcze parę sytuacji, których wolałbym zachować dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza mysl jaka przyszla mi do glowy to taka, ze Ty jej po prostu nie podniecasz. Mam nadzieje, ze jest inaczej, bo wtedy mozesz sie dwoic i troic a niczego nie zmienisz. Widac, ze jakos seksualnie rozbudzona jest, ale nie w stosunku do Ciebie. Zaczelabym rozmowe wlasnie od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Hm... Może coś w tym być. Ale ona mi tego nie powie. Trzeba to jakoś sprawdzić... Dzisiaj planuje urozmaicić jej wieczór. Zobaczymy... Dzisiaj będę się starał dać jej czadu... A Wy piszcie swoje pomysły co i jak możemy ją rozpuścić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
No to dałem czadu... Kobieta śpi :-) Zanim do czego kolwiek się zabrałem ona usnela i dziś już nic nie zrobię :-) Ktoś ma jakieś pomysły? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puść nastrojową muzykę, albo jej ulubioną, w sypialni rozłóż świeczki, które nadadzą klimat, pieszczoty i najważniejsze powiedz jej, że chcesz być zdominowany i że wiesz, że świetnie się w roli dominantki sprawdzi:) pochwała mile usłyszana może zachęci do kolejnego działania z własnej inicjatywy. możesz też zrobić odwrotnie - udawać niedostępnego, rozgrzej ją a potem się z nią baw w kotka i myszkę:) tylko że to ona poczuje się kotkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaliiinka
Współczuję i świetnie rozumiem :-( Mój mąż też śpi a ja miałabym ochotę na ostry sex... Może jesteście niedopasowani po prostu? Może my też jesteśmy niedopasowani? Może potrzebowałbyś kobiety która już ma w sobie to wszystko o czym marzysz? A ja takiego faceta, który to wszystko już ma. Ja np pragnę ostrego sexu, dominacji ze strony faceta, kręci mnie nawet poniżenie w sexie, przekraczanie moich granic. Ale co jak on śpi? I tego nie czuje? Może twoja kobieta też potrzebuje innych rzeczy niż ty? I nic z tym jie zrobisz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puść nastrojową muzykę, albo jej ulubioną, w sypialni rozłóż świeczki, które nadadzą klimat, pieszczoty i najważniejsze powiedz jej, że chcesz być zdominowany i że wiesz, że świetnie się w roli dominantki sprawdzi:) pochwała mile usłyszana może zachęci do kolejnego działania z własnej inicjatywy. możesz też zrobić odwrotnie - udawać niedostępnego, rozgrzej ją a potem się z nią baw w kotka i myszkę:) tylko że to ona poczuje się kotkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnię
Jeśli chodzi o życie.codziennie to jesteśmy dopasowani. A jeśli chodzi o łóżko? Wydaje mi się tak jak pisałem.wcześniej ze ona trochę przycichla. Jest spokojna myszką, która zmieni się w kocice ale potrzebuje do tego impulsu. A w tej chwili woli sama się pobawić sobą w wannie podczas gdy ja jestem w pracy niż uprawiać seks, bo dla niej mastorbacja jest czymś zabronionym i niezwykłym co bardziej ja podnieca i kręci niż zwykły seks... A wiem to na pewno bo ja obserwuje tu i tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ujawnię
Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze.Jeśli wysyłasz sygnały,a ona na nie nie odpowiada-znaczy,że w żaden sposób jej po swojemu nie ulepisz.jeśli będziesz naciskał,pokazywał niezadowolenie-może zmusi się...ale dla ciebie tylko.sztucznie,bez własnej aprobaty.jesteście przed ślubem?sorry nie doczytałam.jeśli tak-postaw sobie pytanie na ile kochasz ją taką jaka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×