Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 75 B

Kobiety z biustem 75 B

Polecane posty

Gość 75 B

Kobietki do niedawna kupowałam biustonosz 75 B a pewnego razu w telewizji wypowadała sie gorseciarka która twierdziła,że kobiety zle dobierają sobie biustonosz bo tak naprawdę dla większości kobiet ktore kupują taki rozmiar biustonosza najodpowiedniejszy byłby 70 C!!!I strzał w dziesiątke!!!Mam cudownie dobrany biustonosz no i nie martwie sie tym że po kilku praniach biustonosz robi się za luźny w obwodzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to
mam kupić sobie mniejszy w obwodzie biustonosz ? taki co mnie bedzie obciskał i bokami mi bedzie ciałko wychodzić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B
spróbujcie!!ja jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z dopasowania jak teraz!!!Gdyby nie ta gorseciarka to bym do tej pory nie wiedziała,że źle dobierałam biustonosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to
no i co z miseczkami właśnie? mam je wypchać watą czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B
Spróbuj a się przekonasz.Ja też nie dowierzałam ,ale teraz już wiem ze obecnie mam idealnie dobrany biustonosz.Nic nie obciaka i nic nie wychodzi.Spróbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to
no ale wytłumacz bo nie rozumiem - kupujesz biustonosz z za dużą miseczką i jest cudownie dopasowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co wyciśnie Ci z obwodu, pójdzie w biust i będzie ok. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B
Tak, ja wypycham papierem toaletowym bo tańszy albi jakimis szmatkami tak jest najlepiej.Wtedy cycki odrazu sa większe.Ludzie jaka ja szczęsliwa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B
Miseczka przy tym obwodzie nie jest duża naprawdę spróbuj a się przekonasz. Dla mnie 75 C jest dużo za duży a przy obwodzie 70 miseczka C jest sporo mniejsza...nie wiem czemu tak jest no ale jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B
witam podszywaczy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to
a jakiej firmy masz ten cudownie dopasowany biustonosz? moze faktycznie spróbuje. moj biust w ogóle troszeczke opadł po porodzie pasowałoby go podniesć ale nie ściskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B
To tak samo jak z wibratorami analnymi jak wkładasz takiego olbrzymiego tu póxniej ten mniejszy co uzywałas wcześniej staje się za luxny .Rozumiesz już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to
no i nie uciska Cie nic ten biustonosz w obwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B
Ta firma to sie nazywa "krzak" i kosztuje 8,35zł na ruskim targu.Bradzo dobry wyrób polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B
Tu nie chodzi o konkretną firmę tylko o wymiar biustonosza. Wiem,że wydaje się to dziwne tak jak mówie sama nie dowierzałam, ale to czysta prawda i w moim przypadku sprawdza się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuumcajsa
dzieki za rade bo cycki od tego 75 b na boki mi sie rozeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B
Moje tez sa obwisłe jak flaki wisza mi do pempka ale ja wkładam do niego specjlany druciany stelarz , który mozna równiez nabyć na ruskim targu za 3,5zł/cycek , owy rosyjski sprzedawca obstalowuje ci go na miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
no...coś w tym jest...jak się wymierze mam 75B...ale miseczka C ładniej leży...co do obwodu to już nie wiem...nie lubię wyciśniętych wałków na plecach :P...to już trzeba mierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to
no ja też spróbuje ale pytam bo nie chcialabym wywalić kasy w błoto . no wiec nie uciska Cię w obwodzie? moje tez sie niestety rozeszły i teraz jak mam biustonosz ktory ma je zebrać ze tak powiem do kupy to mi sie w przedziałku taka brzydka fałdka robi, nie moge na to znaleźć rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B
Nie uciska mnie wcale, jest idealnie dopasowany... Widzę że gimanazjaliści już wrócili ze szkoły:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to
podszywaczom już dziekujemy:)idźcie sobie na inny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B
nasteopnym razem spróbuje z rozmiarem 85D tylko napcham jakis kartonów więcej albo makulatury ze skupu , mysle że bedzie jeszcze lepszy , co o tym sadziecie???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa
zawsze tak jest,że 75 mniejszego rozmiaru jest takie jak 70 większego, tak jak 75B = 70C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to
75 B tej prawdziwej wielkie dzieki w takim razie za rady, trzeba będzie spróbować. moze i na tą moją fałdkę też znajdzie sie rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B
Czyli juak teraz nosze 75C to bede mogła nosić równiez 70D ???? poradzcie cosik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B
Kurcz mój facet strasznie lubi duże cycyki musze jakoś to zrobić abym miała 70E, pomocy!?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanaaaaa
ale jestescie rozjebani, tzn rozjebany, bo zaloze sie ze to wszystko pisze 1 zryta osoba... prawda prawda, tez kupilam ostatnio 70c zupelnie przypadkiem przymierzylam, a zawsze nosilam 75b. lezy duzo fajniej. swoja droga, zawsze zastanawialam sie jak to mozliwe ze kolezanka ktora ma naprawde male piersi, nosi taki sam rozmiar stanika jak ja - 75b...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to
ok nastepny biustonosz kupuje 70c :) skoro juz druga osoba mowi ze lepiej lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeee
oblesne baby z takim opryszczammi a na dodatek obisłymi bleeeeeeeeeeeeee precz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B
Najpierw przymierz bo oczywiście może się zdarzyć że w Twoim przypadku ta reguła sie poprostu nie sprawdzi.Ja natomiast jak zawsze miałam problem z dobraniem biustponosza to teraz ten problem minoł i najgorsze,że przez to kupuję bieliznę nałogowo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×