Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lechic

Kocham zakupy - dlaczego jest tak drogo ???

Polecane posty

Gość lechic

Drogie Panie !!! Jak to jest, że idąc na zakupy, musimy wydać fortunę tylko po to by mieć strój na jedno wyjście ? Dlaczego sklepy wyprzedają stare kolekcje, często wrzucając do kosza rzeczy w bardzo słabej jakości... Dlaczego ubrania są takie drogie, a ich jakość nie jest adekwatna do ceny... ? Często zadawałam sobie te pytania i znalazłam odpowiedź ! Bo przecież każda z nas uwielbia nosić rzeczy wyjątkowe i świetnie się w nich czuć !!! Dlatego też pragnę serdecznie zaprosić wszystkie Panie na zakupy : www.LeCHiC.eu BARGAIN HUNTING ! powstało z myślą o wszystkich KOBIETACH, które śledzą najnowsze trendy i stylizacje, polują na okazje,bo kochają wyglądać olśniewająco, niekoniecznie wydając na to fortunę. Rzeczy prezentowane na stronie są w bardzo wysokiej jakości i niskiej cenie, znanych marek jak ASOS, River Island, Next, TOP SHOP, Miss Selfridge itp. Jak zamawiać ? Wystarczy, że spodoba Ci się któraś rzecz (wystarczy opis rzeczy), skontaktujesz się z nami info@lechic.eu - a my sprawdzimy jej dostępność i podamy więcej szczegółów . Jeśli nie jesteś pewna czy dany rozmiar będzie pasował, chętnie podamy dokładnie wymiary. Nie zwlekaj, rezerwuj - to się naprawdę opłaca ! Ubrania wysyłamy za pobraniem, na terenie miasta Krakowa możliwy odbiór własny ! Spraw sobie odrobinę przyjemności, za grosze ! LeCHiC powstał z myślą o Tobie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mędrzeckurnaskądśtam
Po co tyle kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me Here Now
Wystarczy wybrac sie na zakupy do UK w czasie wyprzedazy. Bilet kupic z wyprzedzeniem. Zatrzymac sie na dwie noce u kogos. wziac pusta walizke i mozna miec Next, River Island za bezcen. Zreszta Next, River Island, New Look to zadne nadzwyczajne marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjghkj
w angli w sieciówkach są ciuchy po 2-5 funtów czyli tak 25 zł spokojnie sobie cos extra kupisz u nas za 25 zł masz bluzki na mega hiper wyprzedaży a zarobki 5 razy mniejsze - żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam zakupy ! chyba jestem zakupoholiczką, bo bym mogła non stop spędzać każdą wolną chwilę na zakupach, a ubrań i innych drobnostek mam całą masę.. Teraz kupuję rzeczy na stronie allinside.pl, ze względu na cenę oraz jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również kocham zakupy i zawsze mnie bolało że tyle wydawałem pieniędzy. Dlatego też teraz kupuje wszystko w internecie. Mam swoją ulubioną stronę http://www.cozacena.pl/ Tu jest szeroki wybór rożnych produktów. I jeżeli nie lubisz wydawać dużo pieniędzy na tej stronie porównasz sobie ceny i wybierzesz najtańszą. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy gdzie oraz co dokładnie kupujesz, np na stronie Euro-Zakupy.pl można znaleźć wiele rzeczy do domu znacznie taniej, nie zawiodłam się na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Madeja
często niestety jakość nie idzie w parze z ceną. Jedno jest pewne nie kupisz porządnego ciucha, jak widzisz, że spodnie kosztują 19 czy 29 zeta. Niestety jak się chce ponosić coś dłużej niż do 3 prania to trzeba troszkę więcej zapłacić. Ja tam wolę wydać parę groszy więcej niż potem się wkurzać. Kupuję ostatnio tu: www.boomerangbutik.pl i jestem serio zadowolona. Polskie produkcje, porządne wykonanie. Jestem na tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×