Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOLEŻANKA SIĘ SAMA WPRASZA DO MOJEGO DOMU

Polecane posty

Gość gość

Znam się z nią 2 miesiące, ostatnio zaprosiłam ją na kawę. Pogadałysmy i temat zszedł do imprez i to,że ona nie ma ciuchów do klubu. Chodzę w rozmiarze S a ona XL więc mówie,że no pożyczyłabym chętnie ale i tak nie będą pasować pewnie . Powiedziałam to nie urażając jej. A ta bez wahania otworzyla i grzebala w mojej szafie, nie tylko z ubraniami ale także z bielizna i komentowała : ,,ale masz ladne majtki,,. Nie chcialam jej nic powiedzieć, ale to brak kultury jak ktoś tak wchodzi do obcego mieszkania i komentuje kogoś gacie.... Teraz wprosiła się sama w piatek do mnie a przychodzi do mnie facet więc nawet nie wiem co powiedzieć, bo ona nie ma więcej koleżanek, tylko mnie ma . I nie chce jej urazić, co poradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo się z nią przyjaźnisz i musisz ją taką zaakceptować albo nie i wywal ją za drzwi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całym szacunkiem ale to pewnie jakaś wsiura, kto normalny szafki ogląda z bielizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziec ze nie dotyka sie majtek ja bym nie założyłą jeśłi by mi ktos dotykał to po 1 a po 2 poweidziec ze masz taką zasade ze zawsze sie zapowiada i zeby sie zapowiedziala jakis czas zanim bedzie chciała przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tak samo nie założe majtek jak ktoś je kurde maca...ale masz koleżaneczki wiesniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się kończy wpuszczanie byle kogo do domu. A ty gęby nie masz, żeby powiedzieć "słuchaj, nie lubię jak mi ktoś grzebie w moich rzeczach"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty za brzydkie wieśniary wpuszczach do domu hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×