Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kolor ścian

Polecane posty

Gość gość

witam, prosze o pomoc w wyborze koloru scian podłoge juz mam jasniejszy odcien paneli, sufit biały, mam tez naroznik szary, teraz pozostaly sciany i wybor odcienia mebli, pomoze ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym dala biale sciany, szary z bialym ladnie sie komponuje. poza tym, gdy zechcesz zmieniec, na bialym kazdy kolor ci wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym dała waniliowe albo bananowe, bo lubię żółty, który pasuje prawie do wszystkich kolorow, do brązów i szarego też no, ale dalej nie wiem, jakie to ma znaczenie dla autorki czy urządzi sobie pokój, tak jak podoba się kafeterianom? nie ma własnego gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam o błekitnym bardzo jasnym ale nie wiem sama.. jesli ktos doradzi mądrze to czemu nie ;) moj gust jest malo wyszukany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób już wsi z tymi fototapetami w każdym wątku, kicz i tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego kicz? my mamy fototapetę mamy w salonie i wcale kiczowato nie wygląda. Owszem zaadaptowaliśmy ją światłem punktowym od góry, ale efekt jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się strasznie podobają kolory decoral te co są w reklamach pikne kolory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle nie żółty bo to wiooocha straszna I wcale nie prawda ze wszystko do żółtego pasuje a juz zwłaszcza żółty z brązem fuj jak gowno z moczem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada_W
Zachęcam do poczytania na stronie Fluggera o zasadach dobierania kolorów we wnętrzu - bardzo przydatny przewodnik i może wiele rozjaśnić w głowie lub zainspirować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_
na tej stronie o której wspominasz są też bardzo ładne trendy kolorystyczne na ten rok :) bardzo często tam zaglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem że warto zamawiać próbki - zwykle kolor na naszej ścianie wygląda ciut inaczej niż go podejrzeliśmy w sklepowym (a tym bardziej internetowym) wzorniku ... Flugger oferuje próbki do zamówienia w korzystnej cenie ... i do tego piękne kolory - zachęcam zerknąć tutaj: http://viewer.zmags.com/publication/7a7cd228#/7a7cd228/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mają może farbę, która sprawdzi się w kuchni i przepdokoju.. próbowałam już dosłownie wszystkiego... help :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×