Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luki89

Kolorowe oświetlenie w sypialni?

Polecane posty

Witam, chciałbym się was zapytać co sądzicie o kolorowym oświetleniu w sypialni przy pomocy kolorowych żarówek czytałem o tym na stronie http://transbox.com.pl/ i wygląda to całkiem ok. Co o tym sądzicie? czy opłaca się to instalować? czy jednak bardziej nastrojowe są tradycyjne świeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tam się bardziej takie delikatne podoba. choć można pomyśleć i o takim i o takim bo przecież nie trzeba się do jednego źródła światła ograniczać ;) na elektryczni.com możesz poszukać, mają cudne lampy u siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalliinaa
Jeśli miałoby to być dodatkowe światło, to jasne. Nie zapomnij tylko, że musi być kilka źródeł. Ważna jest też lampa stojąca. :) Zobacz na przykład taką na Meblomoda http://meblomoda.pl/Katalog/Szukaj/4942-lampa-Felicile-L.html?search=product&miejsce=miejsce+u%C5%BCytkowania&producent=wybierz+producenta&price_from=&price_to=&string=lampa&search_button_x=0&search_button_y=0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu dużo zależy od własnych preferencji, może na razie zorientuj się po różnych hurtowniach np http://www.jorga.pl/ ile to może kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowe oświetlenie to super pomysł, idealnie się sprawdza w zależności od Twojego nastroju i sytuacji czy zwykłego odpoczynku czy intymnej, tak samo w łazience. także polecam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest wiele fajnych rozwiązań w zakresie oświetlenia, ale jeśli o takie dekoracje chodzi to stawiałabym na żarówki LED bo ekonomiczniejsze i spory wybór jest. Ostatnio tu zamawiałam tez do siebie - www.sunovo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupelnie sie zgadzam z tym zupelnie no zloto plynie 222 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowe żarówki mogą zrobić świetny klimat i atmosferę w pomieszczeniu, trzeba tylko dobrać do nich odpowiednie lampy. Jeśli szukasz nowoczesnych i designerskich modeli to warto zajrzeć na http://lampalampa.pl - mają tam sporo ciekawych pomysłów. U siebie montowałem lampę podobną do kuli z gałązek, super pasowała do wystroju skandynawskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za tradycyjnymi świeczkami ;) Kolorowe światło w sypialni chyba by mnie denerwowało, ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraas
Polecam do sypialni ledy. Wyglądają bardzo ładnie i można także zakupić z funkcją przyciemniania.OBI oferuje szeroki wybór oświetlenia ledowego activejet. Naprawdę warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raissa33
Pomyśl może nad zrobieniem oświetlenie punktowego. Wtedy będziesz maiła kilka źródeł światła i będzie to naprawdę fajnie wyglądało. Zobacz sobie w OBI jakie cuda można zrobić z activejet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amjjara
My wybraliśmy oświetlenie aktivejet i dla nas to najbardziej odpowiedni rodzaj światła. Sprawdza się idealnie w każdym pomieszczeniu, u nas pięknie się prezentuje w sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest wiele fajnych rozwiązań jeśli chodzi o oświetlenie sypialni, zwłaszcza te kinkiety AktiveJet fajnie wygadają na łóżkiem i są designerskie i ekonomiczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest wiele fajnych rozwiązań jeśli chodzi o oświetlenie sypialni, zwłaszcza te kinkiety AktiveJet fajnie wygądają na łóż bo są designerskie i ekonomiczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolorowe oświetlenie to super pomysł, idealnie się sprawdza w sypialni, podczas zwykłego odpoczynku czy intymnej sytuacji, jak te taśmy ledowe activejeta pod łóżkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raissza
Pomyśl może nad zrobieniem oświetlenie punktowego. Wtedy będziesz maiła kilka źródeł światła i będzie to naprawdę fajnie wyglądało. Zobacz sobie w obi jakie cuda z activejet można kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W OBI widziałam takie super designerskie kinkiety, ze muszę dwa sobie nad łóżkiem powiesić, akurat będzie taki o neutralnej barwie pasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sypialni fajnie wygląda nastrojowe oświetlenie. Ostatnio sam kupowałem w obi taśmy ledowe activejet i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre i odpowiednie światło o neutralnej barwie wpływa na komfort całego domu i pomieszczenia w którym przebywamy, dlatego też nie warto oszczędzać i wybrać żarówki Led activejet które w 100% spełnią nasze wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie bardziej takie nowoczesne kształt pasują. W OBI widziałam takie super designerskie kinkiety, ze muszę chociaż jeden w sypilanie mieć, akurat nad łóżkiem by mi pasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
ja zainwestowałam w ledy active jeta super sprawdzają się w mieszkaniu, ja mam o naturalnej barwie światła więc oczy mi się tak nie męczą przy bądź co bądź oświetleniu ledowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sypialni dobrze sprawdzają się ledy o neutralnej barwie światła. OBI oferuje szeroki wybór oświetlenia ledowego activejet. Naprawdę warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakaś taśma LED albo lampka nocna zmieniająca kolory? Widziałam takie coś na mlamp, może warto poszukać w internecie inspiracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trumpeczka
ja mam np. tasiemki ledowe active jeta zamontowane w sypialni i uważam, że to super rozwiązanie zwłaszcza w sypialni, gdzie potrzeba intymnego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka1196
Polecam zajrzeć na stronkę http://lampunie.pl/ mają spory wybór lamp dobrej jakości polecam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×