Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luki89

Kolorowe oświetlenie w sypialni?

Polecane posty

Gość gość
Polecam do sypialni ledy. OBI oferuje szeroki wybór oświetlenia ledowego activejet. Naprawdę warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purytankaa
no ja też kupowałam ledy active jeta w OBI właśnie mają ogromny wybór a do tego cenowo też kształtują się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światło w sypialni, oprócz swych podstawowych funkcji, może także przejmować funkcję dekoracyjną jak ta lampa activejet w efektem 3 d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDYTKA342
Cześć, w mojej sypialni świeci plafon PARIS, którego barwę mogę zmieniać w zależności od nastroju. Niedrogą, biorąc pod uwagę funkcjonalność, lampę kupiłam w mlamp. W komplecie dostałam też pilot, więc nie muszę się nawet ruszać z łóżka, by móc zmieniać kolory. Polecam Wam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lamp stojących w ogóle nie mam, mam wiszącą activejet, jak zaświecę światło, to mam efekt 3 d, kupiłam ją za jakieś grosze, a jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w sypialni podoba się delikatne oświetlenie LED. Sprawdźcie sobie oprawy LED od www.klusdesign.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinkiety activejet świetnie nadają się do sypialni zwłaszcza te o ciepłej barwie światła, ale są tez o neutralnej w obi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w sypialni świetnie sprawdza się lampa solną, którą zakupiłam od firmy www.latkowski.pl Takie lampy mają pozytywny wpływ na powietrze w pomieszczeniu i na nas samych. Polecam wam wyposażyć się w taką lampę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejm22
W sypialni można zaszaleć, oczywiście mówię o świetle :D Możecie wykonać hm takie punktowe oprawy jak tutaj są pokazane https://www.ultra-elektro.pl/234-sufitowe-oprawy-punktowe . Moim zdaniem to daje znacznie więcej światła, nie trzeba montować lampy i lampek, punktowe oświetlenie zadziała w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest wiele fajnych rozwiązań jeśli chodzi o oświetlenie sypialni, zwłaszcza kinkiety AktiveJet fajnie wygadają na łóżkiem i są designerskie i ekonomiczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolorowe oświetlenie to super pomysł, idealnie się sprawdza w sypialni, podczas zwykłego odpoczynku czy intymnej sytuacji, zwłaszcza szklane lampy z efektem 3d activejeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam bardzo fajne lampy activejeta w obi, kupowałam stamtąd sporo oświetlenia do domu, lampy mam już w komplecie, ale oglądałam na stronie i jest na czym oko zawiesić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas po obu stronach łóżka są takie kinkiety acivejet o ciepłej białej barwie światła. Bardzo przyjemne dla oka, dodają sypialni klimatu, chociaż maja nowoczesny kształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś takiego? https://mlamp.pl/lampy-sufitowe-plafony/41639-natynkowa-lampa-sufitowa-mafur-t143a1gz7kolor3000k-cleoni-metalowa-oprawa-geometryczna-led-18w-plafon.html Na tej stronie można też znaleźć fantastyczne żyrandole! A jeśli ktoś ma wątpliwości, pytania to przemiła obsługa klienta rozwiąże je w mgnieniu oka :) Numer do sklepu 500 131 557 polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również zmienialiśmy oświetlenie na ledy z activejet w obi, zależało nam na tym typie oświetlenia a tam był największy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojsa

Równie dobrze można pokusić się o rozwiązanie w postaci podświetlanie led , zdecydowanie polecam dać taśmę led activejeta która nada sypialni odpowiedniego stylu oraz klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaes

Mnie też się bardzo podobają lampy wiszące szczególnie w stylu 3D. Wprowadzają przyjazną aurę, a dodatkowo są wykonane ze szkła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×