Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Już nie malkontent

Koniec rzewnego pierdolenia

Polecane posty

Gość Już nie malkontent

Koniec ze smęceniem i rozpamiętywaniem przeszłości. Przestaję narzekać i robić z siebie ofiarę. Przestaję usprawiedliwiać swoją samotność nieśmiałością. Nie będę wylewał swoich żali i zamulał całymi dniami przed kompem. Daję samemu sobie sążnego kopa w dupę i zmuszam do przejęcia inicjatywy i kontroli nad życiem. Znowu jestem sobie sterem i okrętem i wkrótce Ją spotkam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo spotkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie mądre pisanie na tym forum. Wpadnij od czasu do czasu i napisz jak sobie radzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie malkontent
Wracam do starego tematu aby opisać zmiany jakich dokonałem :D Przeprowadzka do innego kraju dobrze mi zrobiła- uwolniłem się od marazmu, bo wszystko jest dla mnie nowe i ekscytujące. Samotność nadal trochę doskwiera, ale w inny sposób- dzięki niej nauczyłem się polegać na sobie i zyskałem pewność siebie. Jestem odpowiedzialny za siebie i cieszy mnie to. Kilka prób zdobycia dziewczyny skończyło się co prawda fiaskiem, ale za to poznałem fajne osoby i nabrałem trochę doświadczenia. :) Choć nie jest idealnie, to cieszę się, że przestałem rzewnie pierdolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że teraz zmądrzałeś. Niektórzy mądrzeją przed otwieraniem pokrywy trumny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze przestaleś rzewnie pierdolić, piękna puenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×