Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

korzysci z rowerka stacjonarnego

Polecane posty

Gość gość

Zamierzam jeździć codziennnie po pół godziny. Chce spalić tłuszcz, zrzucić jakieś 3 kilo. Czy to dobry pomysł? Czy poprawi sie cos jeszcze? Podniesie tyłek, wyrzezbia nogi? Jeździć rano czy wieczorem? Po jedzeniu czy przed? Mam bardzo lekką przerzutke. Dzieki za każda odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rowerku nie zgubisz kg , oszalałaś chyba , rowerek nic nie daje taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że schudniesz jeżdżąc na rowerze, ale wyłącznie stacjonarnym, na którym można jeździć stałym tempem by ćwiczenie było aerobowe. na zwykłym rowerze można najwyżej próbować robić interwały. pół godz dziennie jednak nie przyniesie spektakularnych wyników, bo dopiero po ok 25 minutach jazdy stałym tempem zaczyna się spalać tłuszcz. ostatnio kuzynka była u dietetyczki i zaleciła jej aby jeździła właśnie na rowerku stacjonarnym po godz dziennie. ja też jeździłam po godzinie czasami godz 10 minut i w miesiąc schudłam 4kg (czyli wszystko co mogłam zrzucić). jazda na rowerku poprawia wygląd sylwetki, pośladki się unoszą, talia jest o wiele smuklejsza. ja efekty widziałam już po tygodniu, ale do zrzucenia miałam tylko 4kg, nie wiem jak będzie z efektami u Cb. dodam jeszcze, że nie wiem ile dokładnie schudła kuzynka, ale na oko widać dużą różnice. z tym, że ona stosuje dodatkowo dietę, a ja jadłam jak zawsze (białe pieczywo, fast foody, smażone potrawy, słodycze i chipsy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jeździłam rano na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdziłam po 1 h dziennie, godzine po posiłku. Ćwicząc ponad pół h na czczo może ci się spowolnić przemiana materii, organizm zacnie oszczędzac. Wazne żeby jeżdzić szybko ale na najlżejszych obrotach, ciezkie wyrobią ci mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jezdzilam na zwyklym rowerze w terenie tak ok 30-40 km i w ciagu dokladnie 60 dni schudlam 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzyści- hm bardzo dobry wieszak na ubrania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×