Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja tu bywam anonimowo

kosmetyki pielęgnacyjne, które szczególnie polecamy

Polecane posty

Gość ja tu bywam anonimowo

chciałabym poświęcic ten watek kosmetykom pielęgnacyjnym szczególnie wartym polecenia. oto moje typy: balsam do włosów Mrs Potter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu bywam anonimowo
Balsam do włosów Mrs Potter aloes keratyna stosuje się go po umyciu włosów, wmasowuje i spłukuje. włosy po nim stają się miękkie, dobry do stosowania po użyciu szamponów, które plączą włosy. poza tym jest wspaniały do zastosowania po farbowaniu farbą lub henną(po hennie dotychczas miałam splątane włosy zaraz po spłukaniu-balsam pomaga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hottie
a na przesuszone bardzo tez pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu bywam anonimowo
na opakowaniu pisze ze jest do włosów suchych.moje nie są bardzo przesuszone, więc nie wiem czy zlikwiduje problem, ale po zastosowaniu są na pewno gładsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddottttttt
tak, tak, polecam balsam mrs. potter z aloesem. bardzo dobry, a nie drogi. ja dodatkowo owujalam glowe folia i recznik na to na pol godz. efekt - blyszczace, miekkie wlosy. jeden z nielicznych balsamow, ktore potrafia cos zrobic z moimi przesuszonymi, zniszczonymi wlosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia234
Ja kupuję od dłuższego czasu azjatyckie kosmetyki w http://www.coletia.eu dawniej coletia.pl i jestem zadowolona. Też kiedyś szukałam oszczędności i do dziś pamiętam jakie bolesne było leczenie skóry po tanich podróbach. Fajny sklep - jak czegoś nie mają to na zamówienie sprowadzą a ceny też mają w porządku jak na sklep internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×