Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

krocze znowu boli

Polecane posty

Gość gość

nie wiem, co się dzieje. W sobote urodziłam córeczkę, mam pęknięcie 1 stopnia. ogólnie krocze po porodzie i szyciu nie bolało mnie mocno. Piekło przy siusianiu głównie w sobotę. Dzisiaj wróciłam do domu, poszłam do toalety, poleciało sporo krwi (nie wiem, czy z macicy, czy z zewnątrz, krocze teraz boli przy siusianiu i ogólnie rwie. Jest gorzej niż było wcześniej. Co mogło się stać? Nie przypominam sobie, zebym sie nadwerężyła, w wc tylko siusianie, bez wysiłku. Powinnam iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie dzis dopiero wtorek:) a przemywasz czyms krocze?-szare mydlo,tantum rosa itp? Jak bardzo cie boli mozesz wziasc apap, no i staraj sie je wietrzyc to naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krocze moze Cie bolec, bo tak jak macica obkurcza sie. Jakbys miala goraczke albo opuchlizne, czy silne krwawienie zglos sie na ip. Czasami tez szew nie do konca sie rozpuszcza(rozpuszczalny) i trzeba go zdjac jak ten zwykly. Ja duzo polewalam sie letnia woda pod prysznicem i co chwila zmienialam podklady i mylam krocze, dzieki temu bardzo szybko sie zagoilo, mimo ze naciecie na 15 szwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, spróbuję, zastanawia mnie tylko, czy mi szew jakis nie puscił, bo czemu znowu piecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź lusterko i zobacz co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo odwiedz oddzial gin-pol, jak masz szpital blisko, jakąś Polozna albo lekarz z miejsca Ci sprawdza szew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była dzisiaj u mnie położna. Powiedziała, ze wszystko goi się prawidłowo, więc widocznie musi tak na razie boleć... A zajrzeć nie mam odwagi, choc tylko trochę pękłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×