Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kryzys macochy . Jak sobie z tym radzic

Polecane posty

Gość gość

Jak sobie radzic z kryzysem macochy? Mam ochote wyjechać na rok do własnego mieszkania i nikogo nie wpuszczać. Meza kocham, dziecko? nie wiem, mam z nią kryzys z powodu jej zachowania wobec mnie, ja oczywiście nie mogę zbyt wiele zrobić.Mąż stara się pokojowo to wszystko rozgrywać, ale to trwa i trwa Ciezko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile lat ma dziecko? Ja mam dzieci a On mieszka ze mną i też chyba sobie średnio z tym radzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie 11 lat Ja popelnilam tez dużo bledow, nie jestem idealem ,no ale czasami dziecko przechodzi samo przez się.Ja chce dobrze a nie raz bywa makabrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam macochy na gazecie .Tam sa dziewczyny z duzym doswiadczeniem .Pomoga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam żadnej macochy ,która żyłaby w sielance z pasierbami, nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z pasierbami nie mam żadnych szczególnych problemów. Problemy jak z dziećmi, normalnie, takie jak z własnymi, wynikające np. z tego, że to nastolatki. Nigdy nie było lekceważenia mnie, nigdy nie było chamskich odzywek. Z ich pieprzniętą mamuśką ciągle coś jest. Ciągle o coś kopara rozdarta. Ale z dziećmi jest spokój. Da się :) Ale to od ojca zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i też polecam macochy na gazecie :) dużo fajnych porad można przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka teg tematu
Dzieki dzewczyny. Forum macochy gazeta jedynie sporadycznie podczytuje, ale nigdy tam się nie logowałam i nie pisałam Nie wiem czy bycie szczerym nawet na forum popłaca, bo samo miano macochy już z automatu stawia cie w świetle tej pastwiącej się wiedzmy nad dzieckiem niewiniątkiem i budulciem . Taki stereotyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co Cię interesuje opinia innych? Fora typu macochy służą wymianie doświadczeń i informacji. Jeśli ktoś z zewnątrz zaczyna krytykować jest pacyfikowany. Czasem tylko osoba w podobnej sytuacji potrafi zrozumieć i pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×