Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niebieskiegwiazdki

Kształt biustu

Polecane posty

Hej, mam taki problem. Moim zmartwieniem jest wygląd mojego biustu. Wydaje mi się, że jest dziwny, nie taki jaki powinien być. Rozmiarowo mi odpowiada (C75 lub D70) jednak kształt nie podoba mi się. Nie jest taki okrągły, pełny od dołu, tylko przypomina stożek. :( Jak jest zimno wtedy sutki twardnieją i wygląda dość ładnie (zwłaszcza z przodu). Tak samo w staniku wygląda atrakcyjnie, ale bez to już nie to samo. Wstydzę się pokazać, zazdroszczę kobietom, które w upał mogą założyć bluzkę i nie mieć pod nią stanika. Czy taki kształt może się jeszcze "uformować"? Mam 17 lat. Proszę o radę! Czasem potrafię płakać z tego powodu, bo uważam że jest on odpychający. :( Zalączam zdjęcie: mój biust jest prawie identyczny do tego po lewej, ale większy. http://drjohnburns.com/wp-content/uploads/2012/03/DrBurns_Breast_AugTuberous_001_Side.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem że chodzi o to pierwsze zdjęcie? Raczej nic się nie da poprawić a z czasem będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny biust. Młode kobiety często sobie wmawiają różne bzdury a potem przez nie wpadają w kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilalove
też mam podobny ale większy, nie lubiłam go, ale wczoraj spojrzałam w lustro i stwierdziłam że jest świetny, jeśli sama nie potrafisz tego stwierdzić zapytaj jakiejś innej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz jakie masz wymiary biustu? wymiar mierzony POD biustem i w OBWODZIE piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskiegwiazdki
pod biustem mam 73cm w obw. 89 mogę wiedzieć dlaczego z czasem będzie gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie potrafię tego zaakceptowac. :( uważam że to jakieś dziwactwo, mój chłopak mówi że są ładne itd. ale nie wierzę mu, co ma mi innego powiedzieć? że wyglądam jak potwór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zaczną opadać przez co ten kształt stożka jeszcze się "umocni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasza skóra nie ma wytrzymałości stali, jeżeli musi podtrzymywać spory ciężar to naturalne, że ten ciężar trochę opadnie. Nie przejmuj się, mam praktycznie takie same wymiary i wiem jak to wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz 17 lat to bardzo dużo moze się jeszcze zmienić. Biust rośnie conajmniej do 25 roku życia jak nie dłużej. Idz do dobrego sklepu z bielizną, dobierz dobry jakościowo biustonosz i się nie przejmuj. Jak będziesz odpowiednio dbać o biust, o nawet około 40tki nie będzie obwisły. Ludzie mają większe problemy, uwierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, ty masz jakieś urojenia. Co ty chcesz od tego biustu. Eleganckie piersi. A ta pani od "z czasem będzie gorzej" bredzi. Mojego kolegi mama miała taki kształt biustu. Nie nosiła latem biustonosza. Wszyscy znajomi chłopcy z ulicy przychodzili na działkę jej pomagać, żeby mieć możliwość podziwiania tych 40- letnich piersi. Jej może były odrobinę większe, bo i była trochę tłustsza niż dziewczyna ze zdjęcia. W każdym razie żadnego zwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie bredzę :) I nie chodzi tutaj o obwisłość :) Dziewczyna już ma opadnięte piersi przez co rozumiemy ten stożkowaty kształt. Nawet jeżeli urosną to nie zmienią kształtu, tylko będą niżej. Są też małe stożki ale właśnie im są większe tym bardziej widać to o czym autorka mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stożek zawsze opada, nie musi być obwisły, inne kształty tez obwisają ale tutaj jest opadnięcie zawsze, jak w wieku 17 lat biust nie stoi to stał nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z reszta autorka sama pisze że wolałaby bardziej okrągły czyli po równo, na górze i na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym ja ich nie oceniam pod kątem urody więc skąd ten bulwers? Jeszcze mi powiedzcie że z wiekiem wasze piersi pięknieją (nie ważne czy były ładne czy brzydkie, małe czy duże) to zabije was śmiechem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki opadniety? Ty chyba opadnietego biustu nie widzialas. To co jest na zdjęciu to nie jest opadniety biust tylko ze względu na kształt płaski w górnej części. To wszystko. Pierś ładna nie obwisla. Wszystko na temat. Autorko takie jakbyś chciała mieć, to mają nieliczne kobiety, albo po operacji :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co jest na zdjęciu to nie jest opadniety biust tylko ze względu na kształt płaski w górnej części. > No właśnie, pięknie to ujęłaś nie jest opadnięty tylko wygląda jakby był opadnięty, więc dlatego napisałam że z wiekiem będzie gorzej, kiedy naprawdę będzie opadał + ten kształt który sam z siebie zdaje się taki być, proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dalej widzisz jakąś sprzeczność to przeczytaj co autorka napisała o swoim biuście, że nie jest pełny od góry. Ja jej niczego nie wytykam, ona sama to najlepiej opisała, wiem o co jej chodzi. Nikt nie ma ładniejszych piersi z wiekiem no chyba że chirurg maczał w tym skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś bym jeszcze dodała, a propos tego że komuś tam nie obwisają piersi a ma ileś tam lat. Po pierwsze w młodości ta osoba mogła mieć inny kształt, który wyrobił się właśnie w stożek przez nienoszenie biustonosza. To raz, a dwa, wiecie dlaczego niektórym starszym babkom nie opadają biusty? Brzuch podtrzymuje i taka prawda :D A po schudnięciu uchowaj boże, oglądałam kilka takich programów o kobietach które schudły, same wcześniej nie wiedziały że brzuch podtrzymuje im biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 43 lata, płaski brzuch i nie mam opadających piersi, rozmiar 75c-d. Tylko dlatego, że nie rodziłam dzieci i często ćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz stożki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nawet nie chodzi i taki pelny z gory i dolu biust tylko pelny z dolu, naturalny ksztalt lezki, kropli nie pilki. Czyli ine sa jakies gorsze i inne niz normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to jest normalny kształt biustu, masa kkobiet, zwłaszcza młodych, ma takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za moich młodych lat, to i biustonosze były szyte na stożki typowo, miękkie bez fiszbin ale tak skrojone, że dobrze biust trzymały. Teraz w dobie silikonów tendencja jest dążenie do jabłka, tylko natura nie nadąża za modą i biusty są różne. Parę dni temu oglądałam Żandarma z St Tropez i zwróciłam nawet uwagę, że biustonosze całkiem inny kształt nadawały piersiom, bliżej stożka właśnie. A opadanie piersi to całkiem inna historia i nie wydaje mi się żeby cokolwiek ze stożkiem opadnięty melon miał wspólnego, to tak a propos "wyrobienia się w stożek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli odpowiednio dobierzesz biustonosz, to nic nie opadnie zapomnij o rozmiarze 75 pod biustem! skoro masz 73 cm pod biustem to jak ma trzymać je luźniejszy obwód? obwód ma okalać ciało RÓWNO pod biustem stanik, którego obwód podnosi się do góry pleców niczego nie trzyma to przede wszystkim obwód właśnie trzyma biust i Ty powinnaś nosić ścisły 70 albo 65 w obwodzie miska jak i odwód zależy od producenta i oscylować będzie w zależności od obwodu od DD do F przy Twoich wymiarach poszukaj dobrego sklepu z bielizną w swojej okolicy i najlepiej poproś panią by Cię wymierzyła i doradziła coś konkretnego prawidłowo dobrany biustonosz to podstawowa sprawa przy dbaniu o biust, bo żadne kremy czy inna pielęgnacja nie zapewni dobrego podtrzymania piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozmawiamy tutaj o moim rozmiarze tylko ksztalcie. :) spojrz na tabele rozmiarow jaki obw. Jest przy wymiarze 73 cm pod biustem. 65 pod biustem nosic? Chyba udusialbym sie. 70 tez mierzylam, ciasno nawet na najluzniejszej haftce. :( poza tym prawda jest taka ze w moim wieku ciezko jest miec pieniadze na staniki za 100-150 zl. :(( chcialabym miec taki idealny, podkreslajacy itd. Ale coz, chyba w przyszlosci. I nie prosze o rade w rozm. Tylko ksztalcie, czy jest mozliwe ze sie unormuje/zmieni. Czy jakies kremy, cwiczsnia itp pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powtarzam, nie chodzi mi o konkretna sztuczna pilke, melona, arbuza czy inny owoc podobny do tego ksztaltu lecz naturalna krople, lezke. Pelny z dolu, mniej z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przyszłości to Ty będziesz już tylko płakać nad obwisłym biustem jeśli o piersi nie zaczniesz dbać już dziś też się dusiłam nawet w rozmiarze 65, gdy pod biustem miałam 68 cm i przyzwyczajona byłam do rozmiarów 70 i 75, bo w życiu nie spotkałam się z mniejszymi obwodami, a dziś i 60-ki są mi za luźne (mam 65 cm pod biustem, a po pierwszy świadomie dobrany biustonosz sięgnęłam zrozpaczona po skończeniu karmienia piersią pierwszego dziecka i tylko to uratowało mój biust, który był wtedy w opłakanym stanie przez to właśnie, że cała ciążę i okres karmienia nosiłam coś co w najmniejszym nawet stopniu nie trzymało biustu:O) dziwi mnie fakt, że kobiety bez problemu wydają pieniądze na kosmetyki, spodnie, bluzki, a na biustonosz już im szkoda:O i zrozum, że żadne kremy nie pomogą - tylko biustonosz we właściwym Tobie rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×