-
Zawartość
4735 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Wygrane dni
1
+RC+ wygrał w ostatnim dniu 2 Maj
+RC+ ma najbardziej lubianą zawartość!
Reputacja
703 ExcellentOstatnio na profilu byli
3728 wyświetleń profilu
-
Steam maszine 4698zl specyfikacja gorsza od ps5
+RC+ odpisał VenusHorizon4 na temat w Życie uczuciowe
Pad genialny, bo ma gładziki jak laptopowe, widzę go w moim setupie, zamiast myszy bluetooth, do sporadycznego obsługiwania pulpitu z kanapy. -
Steam maszine 4698zl specyfikacja gorsza od ps5
+RC+ odpisał VenusHorizon4 na temat w Życie uczuciowe
No desing jest świetny, Sony i Microsoft mogliby się uczyć od Valve, dlatego chciałem go kupić, ale nie za taką cenę - szanujmy się Mimo to i tak popyt jest tak duży, że są kolejki na sprzęt i trzeba się zapisać... Z miejsca nie kupisz. -
Steam maszine 4698zl specyfikacja gorsza od ps5
+RC+ odpisał VenusHorizon4 na temat w Życie uczuciowe
Jak na sam RAM idzie ponad tysiak to o czym tu mówić... Głównym odbiorcą jest teraz infrastruktura AI i producenci RAM jak Hynix nawet wcale tego nie ukrywają. -
Steam maszine 4698zl specyfikacja gorsza od ps5
+RC+ odpisał VenusHorizon4 na temat w Życie uczuciowe
On nie miał konkurować na moc z konsolami, bo konsole same są słabe i przegrywają ze średnim PC nawet. Steam Machine miał być środowiskiem dla łatwej i przystępnej zabawy z platformą Steam, poprzez Linuxa, bez windowsowego bloat-u, odpalasz, pobierasz grę i grasz - kiedy chcesz Steam jest konsolą, a kiedy chcesz jest pełnoprawnym, otwartym i odblokowanym PC - coś o czym konsolowcy bez hakowania mogą tylko marzyć... Taki był cel i IMHO powiodłoby się to, gdyby nie ten ogromny skok cen podzespołów, głównie pamięci RAM i SSD/NVMe. -
Steam maszine 4698zl specyfikacja gorsza od ps5
+RC+ odpisał VenusHorizon4 na temat w Życie uczuciowe
Niestety ceny pamięci i krzemu są zaporowe, więc co by Gabe nie zrobił, to nie przeskoczy tego faktu... Smutne, ale budowanie dziś PC to zadanie karkołomne, bo wszystko idzie w budowanie ogromnych kompleksów, data centrów AI. Pierwotnie miał być to PC w relatywnie przystępnej cenie, którego zadaniem było zjeść tort po upadającym Xboxie, ale ceny tak się wywróciły, że jest jak jest... Miałem w planach kupić tę maszynę gdyby była do 3500 tysiąca, ale w tej cenie to zupełnie nie ma sensu. -
11 zł oszczędzasz na dwóch... a 11 zeta to już Lays'y xD
-
Napisałem, że słyszałem, że jest biseksem i bardzo się napiął przez to...
-
W takiej kondycji w jakiej jest Leo, to jestem dobrej myśli
-
No niestety mój temat poszedł, a szkoda, bo już się zabawna dyskusja wywiązywała, że nie wypada brać antyperspirantu na zapas i na promocji... tuskolandzkie myślenie XD
-
Dajesz Messi Austriakom kolejnego hattricka
-
Oczywiście, jak każdy. Ja nie z tych co pajacują i bogaczy zgrywają. Jak jest promocja, a akurat jestem, to bierę. Jak mawiał mój dziadek ŚP.: "Ci co mają są oszczędni z natury - patrz na Żydów"
-
Te tabsy stricte do czyszczenia zmywarek, to przy okazji rewelacyjne odkamieniacze pralek. Polecam, szczególnie somat.
-
Czemu? To się nie starzeje jak mięso.
-
Nie wiem czy u nas też to jest, ale i brata na Podkarpaciu sprzedają nawet tabletki do zmywarki na sztuki w Delikatesach xD Dino nie ma appki... Dopiero nabór robią software inżynierów... Więc ktoś musi.
-
Ostatnio też Delikatesy Centrum odwiedzam... Też spoko mają czasem rzeczy i promki.
