Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto mi wyjaśnij o co chodzi z ta aplikacją w smartfonie taksówkarze się buntują

Polecane posty

Gość gość

bo nie będa zarabiać protestują w całej Europie bo taksówkarze przez tą aplikację maja nie zarabiać, o co chodzi ? prosze mi wytłumaczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba o to, że po pierwsze ceny za km są smiesznie niskie (i takie same w dzień i w nocy), a po drugie to każdy będzie mógł sobie dorabiać jako taksówkarz, bez żadnych egzaminów, licencji, działalności gospodarczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma z tym wspólnego smartfon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi przede wszystkim, że ta firma wydaje gigantyczną kasę na PR, żeby o nich pisać wszędzie gdzie się da, a tacy jak Ty to łykają i się dają nabrać. Stawka 1,4/km jest porównywalna z tym co oferują najtańsze korporacje w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wygląda tak jakby powiedzmy firma "Zuber" rozkladala łóżka polowe pod witrynami sklepów i galerii handlowych.Handlowcy firmy nie musieli by płacić ZUS i posiadać kas fiskalnych .Sprzedawali by ten sam towar co sklep.Wlasciciel sklepu nie miał by z nimi żadnych szans. Klienci też .byly by problemy ze zwrotem towaru czy reklamacja bo ci powiedzmy handlowcy nie musieli przestrzegać obowiązujących przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli przez ta aplikację można przywołać sobie czlowieka który podjedzie swoim autem i cie zawiezie w jakieś miejsce w warszawie ? prywatna osoba dowie się ze smarfona ? nadal nikt nie rozumie o co mi chodzi nie wiem na czym ta aplikacja polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli może podjechać po ciebie panienka która zdała prawo jazdy za szesnastym razem , facet który rozjechal ludzi na molo w Sopocie lub w najlepszym razie nie znający miasta ale z GPS który doprowadzi Cię do celu ale nie najbliższą drogą. Za to wszystkiego zaplacisz kartą jakies 10 % taniej niż prawdziwą taxi . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×