Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaktoojest

kto się kąpie raz na tydzien?????/

Polecane posty

Gość jaaktoojest

czy jest ktos moze kto sie kąpie raz na tydzien? Ja wychowalam sie na wsi i rodzice mnie nauczyli ze kąpie się tylko w sobotę. Jak czasami nie mialam czasu w sobote, to przekładałam kąpiel na następna sobote. nie wiem czy wszyscy tez tak mieli. a Wy? tez zescie sie kapali raz na tydzien? Dodam ze kapałam sie raz na tydzien do 19 roku zycia. teraz mam 26 lat. i kapie sie co 2 dzien. ale niektorzy z mojej rodziny dalej sie kapia raz na tydzien moja mlodsza siostra (16) lat kapie sie raz na tydzien> kiedys mnie mam zaapytala poco sie kapie, jak kapalam sie 2 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksdfosjkl
tak było na wsi.. u mojej rodziny również.. to było bezsensu.. wszytskie posciele takie brudne.. blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Ale no trudno, było tak robilo sie w polu od poniedziaku do soboty, to w sobote wieczorkiem kąpiel w niedizele kosciol moze jacys goscie i od nowa do pracy i znow do soboty... było tak dopóki nie zamontowali jakichś tam grzewczych rzeczy do wody ( bo tak to ciagle w peicu musieli palic) no a teraz myją sie prawie codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaktoojest
ale dlaczego np w mojej miejscowosci niektorzy jeszcze sie kapia co tydzien? w domku tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiac sie czy plakac?
tzipe podmywasz codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja RRR
jak można kąpać się raz na tydzień? Gdzie higiena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ojciec też się kąpie
raz w tygodniu ale myje się codziennie. ja taką stricte kąpiel też biorę raz w tygodniu ale codziennie rano wskakuję pod prysznic bo mi to zajmuje mniej czasu niż mycie się w umywalce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prysznicc
W moim domu też był taki zwyczaj. Kąpiel raz na tydzień. Po prostu nie było innej opcji i trzeba było oszczędzać. Wychowałam się w małej miejscowości. Ale jak zaczęłam dorastać (11 lat) to rodzice zamontowali nad wanna prysznic i zasłonkę prysznicową i mogłam brać już prysznic codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiana dymem tytoniowym na mak
Proszę go, błagam, żeby wyszedł z tym smrodem na balkon, na spacer, na dwór, a nawet niech lezie na klatkę, ale on i tak pali w pokoju przy małym. Jak można być wspaniałym kochającym ojcem, tak fajnie zajmującym się dzieckiem, a jednocześnie kopcić przy dziecku? Ostatnio wysłałam go z dzieckiem na spacer, bo chciałam w spokoju posprzątać. Już z okna zauważyłam, że prowadzi wózek i pali papierosa. Wózek głęboki, skierowany przodem do jego twarzy, więc cały ten dym leciał na dziecko! Co mam z nim zrobić? Kłócimy się o to non stop, ale to i tak nic nie daje. Siedzi na fotelu czyta gazetkę i pali, a w łóżeczku obok śpi nasz synek. Mamy pokój dla małego, ale w nocy muszę często do niego wstawać, więc łóżeczko póki co jest w naszej sypialni, ale jak tak dalej pójdzie, to wyniosę łóżeczko do pokoiku synka i najwyżej będę wstawać. Musiałam się komuś wygadać. Nawet seks uprawiam ze śmierdzącą popielniczką. Czemu to tak potwornie śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pufek89
ja sie kapie raz na tydzien ale codziennie wieczorem sie myje...tak mnie w domu nauczono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refknrw f
co???????????????????? zartujecie !!!!!!!!!!!!???????????? ja sie kapie dwa razy dziennie rano i wieczorem, ale co tydzien????????!!!!!!!!! to jakas prowokacja boze ludzie jestescie obrzydliwi i juz wiadomo dlaczego w autobusach smierdzi tak od ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiac sie czy plakac?
podaj go do sadu!!! jak mozna palic w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiana dymem tytoniowym na mak
ale co śad pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od stylu zycia - jesli spedzasz caly czas w domu to i mniej sie pocisz i brudzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×