Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

które wybrać

Polecane posty

Gość gość

Które kosmetyki do cery trądzikowej wybrać: 1. Clarena Max DermaSebum Line 2. Vichy Normaderm 3. Iwostin Purritin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam 2. Masakra. 3 jest ok- miałam, wyprobowałam i sprawdził się. 1 nie miałam i sama jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadnego z tych. Wybierz z firmy BANDI krem na noc z kwasami, a na dzień krem nawilzający. Dołoz do tego zel i tonik antybakteryjny. Kremy z kwasami są 3 rozne, wiec najpierw przetestuj z próbek, ktory najbardziej Ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksa
żadne z tych. Na trądzik najlepsza maseczka z drożdży... Teraz mam zmartwienia pod tytułem zmarszczki więc zazdroszczę takich problemów. Dziś miałam wolne i przeszukałam chyba z pół internetu na temat zmarszczek. Najkorzystniej się wypowiadali na temat kosmetyku bee pure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozioma19
Żadnych z tych specyfików nie stosowałam.Za to pozbyłam się zmian trądzikowych stosują tabletki IQFACE.Moja skóra w końcu jest zdrowa ładna i promienna.Warto zapoznać się z tymi tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja dobrze zgaduję, że to iq giewno to jest kolejne oszustwo Piotrusia Kaszubskiego, takie samo jak Lipocare, Lipoxine, NCTF, Whitetime, Błonnik Beta... i z 50 podobnych? bo mechanizm wygląda na identyczny: - strona bez żadnych danych kontaktowych (kto przy zdrowych zmysłach na takim czymś wyda choć grosz?) - zero regulaminu - firma nie do odnalezienia w rejestrze REGON - podobno "Cudo z hameryki", tyle, że na żadnej amerykańskiej czy w ogóle międzynarodowej stronie nie ma ŻADNYCH opinii - rekomendacje nieistniejących lekarzy: nie istnieje żaden Karmed i dr Bachmeler); Świat Zdrowia i Urody to strona tak samo bez żadnych danych, bez regulaminu, BEZ TREŚCI! pozostałe nawet w ogóle nie istnieją - foty "klientów" to pokopiowane zdjęcia z netu itd. itp. Jednym słowem OSZUSTWO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lottka16
Mimo bzdur co wypisuje ten gośćiu ja zdecydowałam się na zakup IQFACE.I był to dobry wybór.Bo trądzik zniknął i na nowo nie powrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×