Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

ktoś z was tez nie cierpi facebooka?

Polecane posty

Ja nie mam konta i nigdy nie miałam i nie zamierzam mieć nigdy. w portalach społecznościowych, najbardziej drani mnie sama ich idea, a ponadto dwie grupy społeczne - mamuśie wrzucające tysiące zdjęć swoich brzydkich dzieci i psiasiułki liżące sie nawzajem po d***e komplementujac sobie nawzajem zdjecia "Ale super wygladasz!!!!" "Ślicznie!!!!!". G****o a nie ślicznie, wszystkie macie krzywe ryje i główki nieskalane myślą[śpioch]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie rozumiem po co chwalić sie w internecie np. swoimi zdjeciami z wakacji. Wow, byłas na wakacjach NA PLAŻY, nad morzem, wow niesamowite, doprawdy fascynujące zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja :) zlikwidowałam konto zaraz jak tylko skończyłam studia :) zresztą zalożyłam je też tylko dlatego, że mieliśmy tam przesyłane różne zadania, notatki itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba pierwszy twój temat z którym się w pełni zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja założę konto na fb kiedy wygram w lotto i będę się chwalić fotami pod palmami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takiego problemu z studiami nie mam, sporo osób z mojej grupy nie ma facebooka, i jeszcze sie nie zdarzyło, żebym miała jakieś trudności w zaliczeniu czegokolwiek przez brak fb :P No i jest tez mail grupowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad ty tyle wiesz o fb skoro nie masz tam konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pejsbuk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź przestań tak jechać po fejsbuku, fajny jest, ja tam lubię. Chociaż zdjęć też bym nie dodała, bez sensu, w ogóle nic tam nie dodaję osobistego, mam go po to, żeby pisać wiadomości ze znajomymi, bo fajnie sie na nim pisze. Poza tym jestem adminem grupy liczącej kilka tysięcy osób :-P A, no i nie mam tam nazwiska wpisanego, bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×