Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Modniusia

KWAS HIALURONOWY

Polecane posty

czy kupujecie 1% w zelu? Dla mnie niezbednik, o czym juz pisalam na innym wątku, ale napiszcie gdzie się zaopatrujecie, mam swoje ulubione sklepy ale oczywiście chętnie poszerze wiedzę. Napiszcie jakie cuda z nim robicie i jak radzicie sobie z rolowaniem kosmetyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wiecej niz 35 ale nie o taka forme kwasu mi chodzi. Chodzi mi o forme zelu do smarowania twarzy, ja nie potzrebuje jeszcze zadnych wypelnien, praktycznie nawet zmarszczki mimiczne sa prawie niewidoczne a nawet jakby byly widoczne to i tak nie jestem przekonana ze zdecydowalabym sie na wypelnienia. szanuje swoj wiek i sie go nie wstydze chce sie starzec z godnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję w proszku na Mazidłach, robię na hydrolacie roztwór wielko i małocząsteczkowego. Używam jako dodatku do kremów, serów, balsamów (mieszam jedno i drugie na dłoni tuż przed nałożeniem) i nigdy nie miałam problemu z rolowaniem, więc tu Ci nie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje teraz na e-naturalne.pl, maja najlepsza cene i sie nie roluje, kupowalam wczesniej w innym sklepie (nie wymienie nazwy) i wlasnie sie rolowal. Nie chce mowic gdzie bo szanuje ten sklep i ogolnie maja dobre produkty, nie kupuje proszku bo nie che mi sie mieszac :),Stasuje bezposrednio na buzie i na wlosy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexuarium, oprócz tego co podała Modniusia można kupić na stronach: Biochemia Urody, Zrób Sobie Krem, Naturalis... Z 2 pierwszych stron gotowy "hialuron" kiedyś kupowałam i nie zauważyłam różnicy między nimi a tym co teraz robię sama, obie więc mogę polecić :) Z Naturalisu nie próbowałam więc się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowałam kiedyś na biochemii i tez był oki, ten nie bardzo to z mazideł ale wczesniej jak kupowalam u nich to wszystko grało, cenię sobie mazidła i może to akurat był incydent, zdarza sie, moze mieli cos z kolejna dostawa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie pisalam o obstrzykiwaniu. Kupuje w sklepach internetowych (takze czasami na allegro) kwas hialuronowy 1% (maksymalne zalecane stężenie kwasu w kosmetyku) i stosuje go w róznych mieszanakach lub sam na skóre, efekt rewelacyjny, jak dla mnie niezbednik stad z ciekawosci poruszylam watek. Bardzo bezpieczny srodek i nie ma szansy aby kogos uczulil. To nie ma nic wspolnego zmedycyna estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę, że ktoś też kupuje na e-naturalne. młodziutki sklepik, ale godny polecenia. Jeśli chodzi o sam kwas, to podoba mi się, że na ich stronie podane są różne receptury, na podstawie których można samemu stworzyć kosmetyki właśnie z użyciem kwasu, a dla mnie ten kwas to absolutna podstawa, także przyłączam się do Modniusi i też polecam e-naturalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zamówiłam Kwas Hialuronowy na stronie cofamyczas.pl Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Szczególnie skuteczny na skórze suchej i skłonnej do zmarszczek. Jestem z niego bardzo zadwolona. polecam go każdej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że warto zrobić sobie powiększenie ust kwasem hialuronowym. Dzięki temu zabiegowi moje usta wyglądają na pełne i okrągłe. Całość robiłam w  Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów i uważam że są to profesjonaliści. Efekty są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ja zaczęłam stosować kwas hialuronowy najpierw 3% a potem 5% Bioleev, jest super. Zamówiłam też  5% dla mojej Mamy, jest zachwycona. Zamawiam w tym sklepie https://herbapis.pl/kwas-hialuronowy-5-30ml?keyword=hialuro&category_id=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×