Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamuski na start zapraszam na kwiecien 2015!!!

Polecane posty

Gość gość

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwietniowe mamuśki w sierpniu zajdą w ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee gadasz startujemy masz owulke bo ja dzis z moim tż bedziemy serduszkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze kto na kwiecien sezonowe staraczki jestescie?czy juz serduszkujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś "już serduszkuje" to na luty trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizusia pyzusia serduszko
ja bede serduszkowac w łikend.bo chce na kwiecien zajsc.tak wiec obkiczylam czas zywotnosci plemnikow nasz wiek i predyspozycje i wyszlo ze wytrwaja te plemiczki do lipca.tak wiec na pewno bedziemy mieli nasza upragniona Neomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizusia pyzusia serduszko
my serduszkujemy dzien w dzien 3razy dziennie.a w czasie pelni co 3h.bo skor karmic trzeba co 3h to logiczne ze i serduszkowac co 3h.inaczej z ciazy nici.a przy pelni najwieksze szanse. dziewczynki a tempusie w pochwusi mierzycie sobie?bo ja tez przed wstanie i przed kazym serduszkowanie i po.bo musze sobie miec co podstawic do wyliczen.inaczej nici z palnowania.plemniusie mezusia tez badam.wage.objetosc.budowe.komsysyencje.czesc mroze jak mrozaczki.moze kiedys skorzystam.mroze w woreczkach do pokarmu.przeciez to zadna roznica.mleczko czy plemniczki. po serduszkowaniu oczywiscie 2h swiecy.nic nie moze wyplynac.polecam moje metody.bo juz raz tak zaszlam.zaczynalam w grudniu,bo w grudniu na saieta chcialam miec synusia.malego mikolajeczka.udalo sie od razu w grudniu po tych wszystkich analizach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kizusia pyzusia serduszko kochaniutka to za czesto!! za czesto kochaniutka! zdecydowanie plemniczki sa nie dojrzale jak wy serduszkujecie codziennie!! ja polecam jak owulka jest i zaraz przed i po!! no i świeca kochaniutka obowiązkowo co najmniej dwie godzinki bardzo dobrze!! mrozisz??ehh no ja wekuje nie pomysłałam o mrozeniu plemniczkow ja łapie do słoiczka i potem wekuje zeby miec na zaś jak TŻ wyjedzie w delgacje zdaj relacje kochaniutka w łikend jak po przytulanku czy mam kciukaski zeby sie zafasolkowała :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizusia pyzusia serduszko
mowisz ze to za czesto?<3Kurczaczki to co ja bede podstawiala w moje wykresiki i tabeleczki?z pierwszym bobusiem i udalo sie i mamy cudnusiego Brajanka.<3 no mroze wlasnie te plemniczki na czas kiedy moj tz bedzie poza domem.a nie pokyslalam o wekowaniu.jak woreczkow mi zabraknie. mam nadzieje ze temacik sie rozkreci i bedzie nas wiecej.buziaczki.po łikendziku dam znac.obym zafasolkowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sikam jestescie nie do pod.******ia heheh :D :D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniuweczka2015
kochaniutkie i jak tam ktora ma owulke a moze ktora juz testowała dzisiaj raneczkiem nie ma zadnych ciezaroweczek kwietnioweczek?? ja dzisiaj raniutko serduszkowalam z TŻ i do tej pory robie świece zeby zaden żołnieżyk sie nie zmarnował mam nadzieje ze zafasolkuje dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up sa jakies dziunie starajace sie na kwiecien? ja mam owulke w poniedzialeczek :) bedzie serduszkowanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijcie ziółka ojca Sroki i serduszkujcie tylko jak jest owulka:D nie marnujcie żołnierzyków na niepłodne,tak nie można kochaniutkie.Tempkę zmierzyłam,owulka jest,śluzik idealny,ta konsystencja i kolor...no mówię wam w sam raz na fasolinkę:)przytulanko o 19 bo wyliczyłam,że to będzie idealna godzina:)trzymajcie kciuki,żeby fasolinka dziś zakiełkowała:) jutro raniutko zatestuję i powiem wam co i jak,teścik już czeka w łazience:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniuweczka2015
a gdzie te ziolka ojca Sroki mozna dostac? znasz jeszcze jakies metody inne na zafasolkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smród muł i wodorosty
Ja będę mieć bliźniaki o ile nie trojaczki na bank kwiecien 2015;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja te ziółeczka kochaniutka to kupiłam nielegalnie od proboszcza,spytam go czy jeszcze ma,to ci skitram:D a inne metody...no coż,cały czas szukam czegoś nowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniuweczka2015
to ksiezulek tez serduszkuje z parafiankami? czy tylko dealuje? :P to tak ze 3 kilo poprosze kochaniutka i bóg zapłac powiedz ksiedzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanieńka proboszcz ma wszystko czego dusza zapragnie:D ziółka masz załatwione,odbiór osobisty w konfesjonale:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy serduszkowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniuweczka2015
jak to kochaniutka nie wiesz co to serduszkowanie? a co robisz z Tż pod kołderka w nocy zeby miec bobaska? serduszkujesz wlasnie kochaniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraczki,nasze kochane sraczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) i serduszkowanie tylko w pozycji swiecy zeby byl bejbik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizusia pyzusia serduszko
o matko a ja zadnych ziolek nie pije.widac u nas w parafi jakis niedouxzony ksiadz.nic a nic nie proponuje.moze gdzies na polance zbiore potrzebne ziola i ususze?myslicie ze wystarczy? no ja jutro bede mialanowuleczke.bo sluziku duzo.wiec jutro szczycik na wykresiku bedzie.ja wlasnie serduszkuje przy pelni co 3h bo na trojaczki poluje.2dziewczynki i chlopca.to wtedy po rowno pociech w domu bede miala. jutro po serduszkowaniu zrobie test i dam znac.trzymajcie ksiuki koje przyjacioleczki sraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochaniutka jutro migiem na łączke i zbieraj ziółka!! napewno Ci pomoga jak chcesz trojaczki!! ja dzisiaj serduszkowałam i mam nadzieje ze zafasolkowana juz jestem no a jak nie to ziółka beda na nastepne cykliki i staranka no czekam kochaniutka na wynik zatestowania buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizusia pyzusia serduszko
no i lipton.o 3serduszkowanie bylo.o 8test zrobilam i 1kreseczka...pewnie to przez to ze ziolek nie pilam.a teraz nie mam jak isc na lake bo:pada deszcz a po dwa mieszkam w duzym miescie i lak jak na lekarstwo.bede musiala gdzies pod miasto jechac!no ale czego nie robi sie dla dzidziusiow.:-) mysle tez ze.moze spermusi bylo za malo.na pelnie wyjme moje mrozaczki.po serduszkowaniu w strzykaweczke wezme i dopompuje sobie.bo musze w kwietniu miec te trojaczki.od razu w dlugi majowy ŁIKEND bym je ochrzcila.bo jak juz pisalam,musze.miec 2dziewczynki i chlopca w tym miocie:-Pzeby bylo po rowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolaewity
Witajcie :-) Od kilku minut czuję się kwietniówką :-) Test pokazał dwie krechy :-D ...jupiiiiii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniuweczka2015
fasolaewity gratuluje kochaniutka ja tak bardzo bym chciala zagasolkowac w tym cykliku czekam czekam.... kiedy serduszkowalas ze swoim TŻ? kizusia pyzusia serduszko jestes? jak tam twoje serduszkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wy jestescie n i e d o ******* n e żal mi was idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane jestecie? bo jakas cisza? nikt niechce pogadac o starankach ? owulkach i tempkach ? ja testowalam dzisiaj rano i słaba kreseczka była ale była jupiiii!!!!jutro zrobie jeszcze raz teścik i potem na betke skocze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×