Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lactocontrol poszukuję osób stosujących ten lek

Polecane posty

Gość gość

Właściwie nie lek, a suplement diety. Czy przyjmując lactocontrol należy całkowicie wykluczyć alkhol? Pytałam w aptece i jedna farmaceutka powiedziała, że to nie ma w ogóle nic wspólnego bo dostarczamy tylko element, który normalnie każdy wytwarza sam i nie ma to nic wspólnego, ale druga farmaceutka w innej aptece popatrzyła na mnie jak na głupią i powiedziałą, że po żadnym leku nie można pić alkoholu :o Czy są tutaj osoby z nietolerancją laktozy pomagające sobie tym specyfikiem, które wiedzą coś konkretnego na ten temat np. z własnych doświadczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal czekam na odowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iris90
Ja zażywam lactocontrol w przypadku picia mleka i powiem tak: czuje sie po nim dobrze, nie mam biegunek ani bólu brzucha, z tym że u mnie wykryto w badaniach nietolerancję laktozy i białka mleka. Polecam ten produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałem po wypiciu alkoholu wiele razy i działa normalnie, nie miałem też żadnych odczuwalnych efektów ubocznych Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że zawsze będzie dostępny ten suplement i będzie działał dlatego staram się nie przesadzac z jego zażywaniem, to jest max. 2 razy /tyg. Zawsze musze mieć przy sobie zapas. Szczególnie gdy jem poza domem, czasem zaskoczy mnie danie posypane serem lub z dodatkiem śmietany (zupa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×