Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

laktator elektryczny canpolu co sądzicie?

Polecane posty

Gość gość

Miał ktoś? Poleca czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam. Jest ok. Można dostosować siłę odciagania i tempo. Jest w miarę cichy. Myślę, że działa równie dobrze, jak inne droższe laktatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaiwina
Ja polec am laktator lovi prolactis tez producentem jest canpol. Fakt laktator swoje kosztuje, ale oprócz tego faktu ma same zalety. Ma dwufazowy system ssania i nakładkę masującą dzięki czemu pokarm odciąga się szybko i bezboleśnie. Poza tym można go przerobic na lsktator ręczny wymieniając kilka elementów. Godne polecenia sa tez wkładki laktacyjne, które producent dołącza do zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Mam laktator BabyOno z systemem odpowietrzania i wg mnie ten jest idealny. Jest prosty w obsłudze, cichy, można nim komfortowo odciągać pokarm w każdym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuszka
Ja tez uzywam laktator lovi prolactis tak jak któras napisala producent canpol babies. Laktator doskonale ściąga pokarm, delikatnie i bezboleśnie. Możemy go dopasować do własnych potrzeb dzięki ustawieniom. Ma szereg funkcji ułatwiających ściąganie pokarmu. Plus za dwufazowość. Trwały, dobrze i solidnie wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa7933
Czytałam opinie na temat tego, że dużo lepszy jest laktator Lakta Mila - ręczny laktator, bardzo wygodny i szybko można odciągnąć pokarm bez większego bólu. Osobiście nie miałam okazji sprawdzić, bo do porodu jeszcze czas, ale już rozglądam się za informacjami. W sieci można kupić go np. na stronie http://www.simed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jednak ręczny. Po porodzie piersi bolą i ręcznym sama ustalasz rytm odciągania. Dla mnie było to mega ważne i aż się zdziwiłam, że nie znając się zbytnio na tym, kupiłam właśnie ręczny i bardzo mi podpasował. Ja mialam z Akuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam i uważam ze jest średni. Trzeba się dobrze ustawić i namęczyć bo jak tylko z którejś strony lekko powietrze bokiem się dostaje to odsysa się od piersi i nie działa tak jak powinien. Używałam go w zasadzie głównie do pobudzenia laktacji bo odciąganie (pewnie to wina głównie moich piersi) nie szło za dobrze z 20 ml. A jak więcej to godzina piłowania tym laktatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ten laktator i byłam zadowolona, a karmiłam wyłącznie odciąganym mlekiem. Spokojnie wyrabiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam laktator z canpolu, używam tylko kilka dni w miesiącu, kiedy muszę być w firmie. Działa sprawnie, jest dość cichy, regulacja jest płynna. W sumie nie mam porównania z żadnym innym modelem, ale z tego jestem zadowolona. Któraś z Pań pisała, że ściąga 20 ml - to kwestia piersi, ja bez problemu ściągam od 150 do 200 ml na jedno karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×