Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorka19

Laserowe usuwanie naczynek

Polecane posty

Gość dorka19

Hej dziewczyny, mam pytanie, mam nadzieję że mi pomożecie :) otóż od urodzenia mam na twarzy-dokładniej na policzku takie znamię naczynkowe, w kształcie kółka, średnica około 1 cm. Myślałam ostatnio o usunięciu tego za pomocą lasera diodowego DioLite . Czy ten laser jest skuteczny? Czy może lepszy będzie jakiś inny laser? Może któraś z was tez miała usuwane jakies naczynka za pomocą lasera? Czy zabieg całkowicie usunie to naczynko? No i najważniejsze, czy jest bolesny? Dziewczyny pomóżcie, podzielcie się opinią i wrażeniami ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka miała tego typu zabieg, usuwania naczynek na nogach, mówiła że jej to nie bolało, zabieg jest raczej trwały, ale nie wiem czy trzeba go powtarzać... Ciekawa jestem jak to wygląda cenowo, płaci się pewnie od ilości naczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka19
Tak, płaci się od ilości lub wielkości naczynek. Właśnie bardzo bym chciała iść na ten zabieg, ale boję się że będzie jeszcze gorzej, że zostaną mi jakieś blizny albo mnie poparzą tym laserem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, nie wiem za bardzo nic o laserach, ale ja usuwałam sobie naczynka metodą termokoagulacji. Zabieg kompletnie nie jest bolesny ani nieprzyjemny. Poza naczynkami miałam usunięte także brodawczaki. Po wpisaniu w internet nie wiele jest informacvji na ten temat. Znalazłam stronę gdzie sa dobre aparaty do tego zabiegu i tam jest lista salonów: http://www.apilus.pl/salony/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli, ale mozna znieść i potrzeba bardzo duzo zabiegów, zeby naczynko zniknęło. zwlaszcza takie stare. ale moze wystarczy jeden strzał jak to w jednym miejscu, a wtedy to tylko ok 50 zł za jeden zabieg, więc do przezycia. no i minus jest taki, ze po zamknieciu jednego potrafia zrobic sie nowe w innych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby skutecznie usunąć naczynka proponuję skonsultować się z doktorem w Klinice Miracki w Warszawie. Sama usuwałam kilka naczynek na twarzy i doktor Miracki dobrał odpowiedni laser i procedurę. Samo zamykanie naczynek nie było bolesne i odczuwałam tylko lekkie ukłucia i ciepło w miejscu zabiegu. Na prawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też się zastanawiam nad laserowym zamykaniem naczynek :) Słyszałam, że to jedna z najskuteczniejszych metod. Tylko nie wiem jaki konkretnie wybrać zabieg. Możecie mi coś polecić? Z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest skuteczny, to ci mogwe od razu powiedzieć, tylko musisz iść do lekarza i ustalić, ile zabiegów potrzebujesz. Ja akurat w klinice w Gdańsku na wrzeszczu u Pani Julii musiałam przejść chyba 4 abiegi i moje naczynka na policzkach zaczęły znikać. teraz tylko lekki puder i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam tam na Aniołkach :) I miałam mezopen czyli nakie małe nakłucia. Całkiem przyjemny zabieg, no i skóra jest od razu odżywiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne zabieg opisujecie, ja miałam jak dotąd tylko zabieg dermapen w klinice https://artederm.pl/ ale czeka mnie teraz zabieg na naczynka, trochę się tego obawiałam ale podczas konsultacji lekarz odpowiedział na wszystkie moje pytania, rozwiał wątpliwości, podobno jest bezbolesny i nie potrzeba po nim długiej rekonwalescencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×