Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Liposukcja ud lub inna metoda wyszczuplenia ud

Polecane posty

Gość gość

Mam bardzo grube uda, i nie przesadzam sa naprawde grube tluszcz i miesnie od roweru ale tez duzo tluszczu bo jem duzo weglowodanow. Chcialabym wykonac liposukcje lub inna metoda wyszczuplenie ud ale bez narkozy, czy sa takie? czy liposukcja jest pod narkoza? i czy reszta skory nie zwisa pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W celu skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej można wykonać:- lipoliza laserowa z liposukcją (przy znieczuleniu miejscowym)- lipoliza iniekcyjna (znieczulenie dodaje się do preparatu)Niestety przy każdym zabiegu dość ważna jest dieta i odpowiednie ćwiczenia. Jakość skóry można ładnie wyrobić masażami podciśnieniowymi - ale minimum 10-cioma (1,2 razy w tygodniu), mniejsza ilość jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj a wiec nie ma metody co wyssa tluszcz z ud i bedzie sie mialo uda szczuple? dieta fakt nie przesadzac pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przysiady rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna zrobic normalna liposukcje (polecam kogos, kto zrobi ja tzw. kaniula a nie 'odkurzaczem' - jest bardziej precyzyjna, nie ma takich nierownosci bo lekarz kontroluje ile odsysa no i nie ma ryzyka zatoru). Ja mialam robiona w znieczuleniu ledzwiowym - czyli w kregoslup - jestes caly czas przytomna i kompletnie nic nie czujesz od pasa w dol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że to ci coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze pomoze, w pprzeciwienstwie do tzw. medycyny estetycznej ktora kaze czekac kilka miesiecy na efekt i diabli wiedza czy bedize - moze tak a moze nie. Tu jest pewne - tluscz zostaje natychmiastowo usuniety z organizmu. A nie jakies lipolizy i inne sraty co to maja go 'wyplukac' badz 'rozpuscic' i czekaj tatka latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest pewne - tluscz zostaje natychmiastowo usuniety z organizmu. A nie jakies lipolizy i inne sraty co to maja go 'wyplukac' badz 'rozpuscic' i czekaj tatka latka. A co z trwałością efektu? Chyba trzeba trzymać się diety i uprawiać sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg lipolizy laserowej z liposukcją wykonują również lekarze medycyny estetycznej. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym - więc jest się przytomnym podczas jego wykonywania. Odsysanie wykonywane jest za pomocą specjalnej długiej kaniuli, która nie niszczy aż tak bardzo tkanek wewnętrznych. Niemniej jednak należy pamiętać, że jest to dość poważny zabieg i podchodzić do niego z rozsądkiem. Jeżeli odessie się tłuszcz, ale później nadal pozwala sobie w diecie na zbyt wiele to najpierw zaczniesz tyć w innych partiach, a dopiero później w udach. Ważne jest aby po tym zabiegu chodzić na drenaże limfatyczne. Co do informacji, żeby nie chodzić na lipolizy iniekcyjne - czasami pacjent ma zbyt mało tkanki tłuszczowej by zakwalifikować go do lipolizy laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mi jeden konowal robił lipolize laserowa efekty były opłakane góry, doły , zrosty, czarne martwe tkanki pos skóra! Idź na liposukcje do chirurga plastycznego! Zabierają sie lekarze za wszystko choć z góry wiedza ze nie potrafią a pózniej martw sie sama! Poprawki są dużo droższe wiec bądź rozsądna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo lekarza trzeba wybierać z głową ;-) nie ma zasady, że każdy lek. med. estetycznej jest zły, bo i wśród chirurgów znalazło by się tych, których na tym forum wielu każe unikać. Trzeba dobrze szukać i pytać o opinię znajomych. Hasło poprawki brzmią dziwnie - bo jeżeli lekarz źle Ci wykonał zabieg to powinien to zrobić w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ewidentnego partaczy sie nie chodzi po raz kolejny! On chciał mnie poprawic ,ale ja nie chciałam to co zrobił świadczyło o jego umiejętnościach. Nigdy nie siedziałam na forum wcześniej nie miałam na to czasu. Przeczytałam kilka wpisów na forum które okazy sie kłamstwem miałam pecha. Jakaś zdzira zakochana naganiala mu pacjentów. Myślałam ze jeśli jest lekarzem to jego zadanie jest pomagać a nie szkodzić! Pewne zabiegi powinni wykonywać Tylko chirurdzy plastyczni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine denerwuje mnie to w jaki sposób piszesz czasami. W operacjach plastycznych trzeba mieć szczęście , nie wystarczy wybrać dobrego lekarza. Jedni chodzą do mało znanych lekarzy i są zadowoleni, inni nie maja tyle szczęścia. Ja byłam operowana przez pewnego sławnego plastyka który mi spartaczyl 3 operacje! Wszystko jest do poprawki! Prawda jest taka ze coraz częściej im coś nie wychodzi, albo chirurdzy są malo kompetentni, albo słabo sie przykładają. Najlepiej nic nie robić bo pózniej są tylko same problemy! I nie pisz tak jak byś myślała ze ludzie chodzą do pierwszego lepszego. Nie znaczy ze jak operacja jest spartaczona to operował konowal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście boję sie wszelkich zabiegow chirurgicznych, dlatego wyszczupliłam uda liposukcją ultradźwiękową. Ubyło mi po 4 cm, myślę że to bardzo dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz - dobry lekarz to nie zawsze ten - który wisi na każdym bilbordzie i jest w każdym programie i drogiej gazecie - dlatego warto jest pytać wśród znajomych - co z resztą napisałam i nie rozumiem dlaczego to jest dla Ciebie denerwujące. Nie zawsze Ci najlepiej wylansowani są najlepszymi specjalistami - ale to jest moje skromne zdanie. Co do chirurgi plastycznej - to należy pamiętać, że jest to poważny zabieg, a nie zakup nowej torebki. Należy się zapoznać z ewentualnymi możliwymi powikłaniami i działaniami niepożądanymi. To są zawsze zabiegi estetyczne i nikt Nas do nich nie zmusza - więc mamy tak naprawdę wybór. Myślę, że to co piszesz, że coraz częściej im coś nie wychodzi nie jest do końca dobrym określeniem - ponieważ coraz więcej zabiegów jest ogólnie wykonywanych - statystyka pewnie pozostaje ta sama względem wszystkich zabiegów. A co do mojej opinii, że ktoś chodzi do pierwszego lepszego lekarza - jaki widzę niektóre osoby na forum idące na zabiegi z zakupów grupowych bo tanio, albo nie wiedzących co, kto i gdzie im wstrzykiwał - to niestety takie mam zdanie. Ludzie dzielą się na tych rozsądnych i myślących oraz pozostałych - dla których nie znajdę chyba określenia... :-/Żyjemy w czasach gdzie przy odpowiednich umiejętnościach można wylansować wszystko i każdego... wystarczy włączyć telewizor i internet - mamy tabletki i kremy dosłownie na wszystko począwszy od rozwolnienia aż po usuwanie zmarszczek. Dlatego warto zachować zdrowy rozsądek w tym co się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem po elektrostymulacji połączonej z elektrosauną (nie wszędzie jeszcze taka sauna jest dostępna, ale Medest w Poznaniu ją ma) i efekt jest fantastyczny każdemu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz problem z udami to najskuteczniejszy będzie icoone. konsultowałam to z kilkoma specjalistami i dużo czytałam na ten temat bo sama miałam taki problem do niedawna... icoone polega szczegółowej na stylumacji ciała w wybranej jego części specjalnymi głowicami masującymi. po 7 zabiegach cellulit znika jak ręką odjął. Zabiegi robiałm w Piękności dnia w Warszawie, mimo że na codzień mieszkam pod Warszawą, ale klinikę miałam z polecenia i dlatego trochę dalej wolałam wybrać niż iść nie znając miejsca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka918
wiesz co? Zanim cokolwiek zrobisz poszukaj specjalisty i idź na konsultację. Jeśli jesteś z Wrocławia czy okolic to polecam Ci Prestige Clinic i dr. Rataja. Robili mojej znajomej, ja też się przymierzam ale dopiero idę na konsultację. W Warszawie też jest parę fajnych klinik ale są bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś na wszystkich forach reklamuje dr Rataja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z velashapeplus. To jest 10 zabiegów, które dały mi bardzo dobry rezultat zarówno w obwodach jak i w jakości skóry. Robiłam również icoona wcześniej i wg mnie działa słabiej, ale to moje indywidualne odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×