Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie którzy chcą się wyszaleć po 30.

Polecane posty

Gość gość

Tak czytam te tematy i mnie zastanawia...co wy do cholery robiliście do tego czasu? Pomijam prowokacje typu "mam 40 lat i chcę związać się z nastolatką", ale widzę dużo wypowiedzi gdzie forumowicze, głównie faceci, jęczą jacy są nieszczęśliwi bo się nie wyszaleli, a znajomi mają już rodziny. To co wy chcecie robić żeby się wyszaleć i co do tej pory robiliście z czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byliśmy w związkach kt okazały się porażką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem. Mam prawie 40 i nie ma dla mnie granicy przed którą szalał a po której już nie będę. Ja "troche" szaleje przez całe życie . To kobiety mówią mądrości typu, " nie chodzę już do klubów bo się wyszalałam za mlodu". Co to wogole ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buciki ccc
siedzieliśmy w domu / były inne rzeczy na głowie ja nie tyle co chcę wyszaleć się co bardziej poznać wreszcie fajną dziewczynę i ewentualnie z nią szaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robili ? Siedzieli w domach, nie mieli powodzenia, byli odrzucani przez kobiety, dziewczyny, bo albo byli biedni, albo nie byli urodziwi albo badboyami. A jak ktoś ma kasę to po 30 stce może sobie szaleć, zasponsoruje sobie młodą studentkę i sobie przeżyje utraconą młodość. A innym nic do tego. Każdy żyje jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem prawie 40 w długim i nudnym zwiazku i jeszcze si nie wyszalałam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego nie szaleje szybko z mężem albo za zgodą męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgoda nie jest konieczna wystarcza dobre checi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byli i są głupcami. Bo po pierwsze, słowo "szaleć" utożsamiają z "chlać na umór", "bzykać się z kimkolwiek", "nie ponosić konsekwencji swoich czynów". Po drugie, nie biorą odpowiedzialności za swoje wybory. Uważają, że "świat" jest im coś winien. Czują się pokrzywdzeni... Ja nie mam potrzeby "szaleć". Po pierwsze, umiem się dobrze bawić, nie nadużywając alkoholu i nie mam potrzeby posiadania dziesiątek partnerów. Wolę skupiać się na budowaniu mego związku, bym był z niego w pełni zadowolony. Po drugie, nie ogranicza mnie wiek. Dobrze bawić się mogę zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinno się szaleć w wieku 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie powinno się szaleć w wieku 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy ludzie którzy wiecznie nie wiedza czego chca są obciazeni genetycznie jakimis wadami. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem o czym gadacie, naprawde. nie znam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×